Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor félti az anyakutya...

Most akkor félti az anyakutya a kicsinyeit vagy nem?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam egy videót a neten. Befogtak egy szuka kóbor kutyust, látták, hogy vélhetően szoptat, és emiatt mentek megkeresni a kicsiket, az anyakutya vezette őket oda a rejtekhelyhez. Én eddig úgy tudtam, hogy a kóbor állatok vadul védelmezik a kicsinyeiket, és mégha normálisan szelídek is, de ha kicsinyük van, védelmezi őket. Ez a kutya meg simán hagyta, hogy megfogják a kicsiket, dobozba tegyék, stb. Most akkor melyik az igazság, vagy ez a kutya miért nem támadott?
2013. jan. 24. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tényleg félti,de én is így találtam egy kutyust,nekem is engedte hogy megfogjam a kicsiket,gondolom bízott bennem
2013. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csete Tamás ***** válasza:
100%
Persze hogy félti
2013. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogyhogy engedi megfogni idegennek? Nem hiszem, hogy egy épp akkor megismert vadidegenhez kötődne.
2013. jan. 24. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nagyon régóta él az ember mellett. Szerintem egy olyan kutya, akinek volt korábban kapcsolata emberrel, ösztönösen törekszik erre a kapcsolatra. Ezért lehet, hogy megbízott az emberekben.
2013. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A természetétől is függ. Én követek egy katonakutyákat tenyésztő oldalt, és ott mindig kiírják, hogy a kutya még velük a gazdákkal is barátságtalan amikor fiatalok a kölykei...
2013. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!