Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó mennyibe kerül a kezdés?

Tacskó mennyibe kerül a kezdés?

Figyelt kérdés
Kb. mennyibe kerül az alap cucc egy kölyök tacsinak nyakörv fekhely póráz bolhaírtó sampon játék stb .

2013. jan. 24. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az oltások :)
2013. jan. 24. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:

hát, változó, mert mindenből van nagyon drága, és nagyon olcsó.

én az én kutyámnak piacon vettem a nyakörvet meg a pórázt, a kettő együtt nem volt 2000 ft, de évek óta használjuk. Sok játékot veszek szintén piacon, amik csodák csodájára állják a sarat. ezek úgy átlagban 200 ft-be kerülnek, de van, ami 500-ba.

természetesen vettem neki drágább játékokat is, azok darabja 1000-1500 ft, változó. ezek annyira nem drága dolgok.

Nálunk a fekhelyük egy régi szőnyeg, úgyhogy az végül is ingyen van , de láttam kutyapokrócokat 2000-4000 ft környékén.

Bolha írtást nálunk a doki végzi, ami fél évente 1000ft.

illetve, kajára egy 10-es megy el két kutyára, mert én hússal etetek, és közel egy mázsa húst szoktunk venni(hatalmas fagyasztóládánk van) és az hónapokig kihúzza, szóval, kevesebb is, mint 10.000/hó

nálunk nincsenek sok pénzbe a kutyák, mégse nélkülöznek semmiben, vagy nincs az, hogy most erre nincs pénz, amikor látok valamit, ami megtetszik, akkor megveszem nekik.

2013. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ja, az oltásokat elfelejtettem írni, szóval az elején a legdrágább, mert van a parvó elleni, meg a kombináltak, meg nem tudom, hogy mik, szóval nálunk úgy nézett ki, hogy az oltások olyan 3000-3500 körül mozogtak ebből van 3 db, illetve van a veszettségi, ami nálunk 3000 ft- volt, meg a chip, ami szintén 3500. szóval, kb 13.000-ből megvoltak az oltások, plusz a féreghajtás, ami 3 havonta tablettánként 150 Ft/db neked elég lesz egy db-t venni, mert kistestű kutya, és 10 g-ra van egy tabi, szóval neked még törnöd is kell majd.

Szóval, az elején drágább, de 1 éves kora után már csak az évenkénti veszettség elleni marad majd.

szóval, így összességében, én a helyedben, olyan 20.000 körülire tippelném az első hónapot, utána meg már persze ha meglesznek az oltások kevesebb, mert egy tacsi nem eszik sokat.

Remélem tudtam segíteni

2013. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kapott 2 zöld kezet :)
2013. jan. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!