Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon húz. Egyik...

Kutyám nagyon húz. Egyik ismerős azt mondta enyhén rúgjak a kutya 2 lába közé (mellkasához). Próbálta valaki e módszert?

Figyelt kérdés
Se juti falat,se vissza fordulásos módszer nem használ.
2013. jan. 25. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az egysoros fojtónál sokkal hatékonyabb a retriever póráz két okból: lehet rögzíteni és a vékonyabb.
2013. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 DogSportsTimi ***** válasza:
Azért ér lósz*rt se a fojtó, mert nem tudjátok használni. Ezért írtam, hogy ha tapasztalt kutyás vagy akkor elég az is.
2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hogy, hogy hova rakom a fojtót?rendesen rá teszem majd mikor húz meghúzom a pórázt de ahogy szorítja nem érdekli tovább megy max.hörögve fuldokolva.

Többen azt mondják hiper aktiv Amstaff 1 éves múlt kan.

Van egy suli járunk is már vagy 2 hónapja ott a klikker+juti falatos módszer van.A kaja nem érdekli pedig aznap nem adok neki enni semmit.Csak a szag és a szag.

Idáig talán az válik be ha egy kicsit a seggére billentek akkor rám néz gyors lefekszik és addig marad míg nem indulok tovább.De ahogy indulunk minden kezdődik előröl:(


Napi 2 szer megyünk sétára reggel fél óra du.2max 3 óra nyáron többet vagyunk oda.A rohangálást úgy értem, hogy egész nap hátul az udvaron a másik kutyával kergetőznek játszanak szaladgálnak.Egy panel kutya csak ül egész nap fent mert szegény mást nem tud csinálni de mikor lehozzák sétálni nem csinálja ezt.

2013. jan. 25. 17:30
 14/23 anonim ***** válasza:

nem elég neki a kert, hiába van ott a másik kutya,többet érsz el vele, ha agyilag fárasztod le.

A suliban is hamarabb fárad el egy gyerek a tanórán, mint mondjuk egy tesiórán, hiába testmozgás. Ha a kettőt meg ötvözöd, akkor tuti teljesen kifárad, és eszébe se jut húzni.

Arra gondoltál, hogy mielőtt kiviszed, egy 20 percen keresztül edzed az agyát, meg labdáztok? Akkor is csinálja?

2013. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ne várj csodát, ha nem tudod használni...

A füle kell lennie a fojtónak. Ha nem ott van, akkor hiába ráncigálod. De ha ezt nem tudod, nyilván azt sem, hogy hogyan kell helyes irányba rárakni.

2013. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
*füle alatt/mögött
2013. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen a suliban nem esett arról szó, hogyan kell használni csak, hogy legyen mert ott azzal tanítják a kutyákat.Lehet az a baj, hogy tényleg rossz helyen van neki.És akkor,hogyan kellene helyesen használnom?

Hát az az igazság séta előtt nincs agyilag lefárasztva mert se labda se bot nem érdekli csak a futás ide oda hátul.Néha pecázgatok vele na azzal elvan egy darabig:)

2013. jan. 25. 17:54
 18/23 anonim ***** válasza:

Az agyilag fárasztás nem egyenlő a labda/bot dobálgatással. Az agyilag fárasztás az pl trükk tanítás és egyebek.

A helyesen feltett fojtó pedig itt van:

[link]

Ha túl laza, lejjebb csúszik és nem ér semmit. Én ezért mondom a retriever pórázt, mert azt lehet rögzíteni, vékonyabb és precízebben lehet vele dolgozni.

2013. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
az apport már az, én itt arra gondoltam. Odahozza,leül,leteszi-ez mind feladat, amit meg kell neki tanítani, de elismerem, nem elég érthetően fogalmaztam:)
2013. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"edzed az agyát, meg labdáztok? " bár de, ez elég érthető.
2013. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!