Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyus ivartalanítása...

Szuka kutyus ivartalanítása (nagy hasi műtét) után mennyi idővel lehet vele úgy játszani, mint előtte?

Figyelt kérdés
Magyarul: meddig kell vigyázni a hegre? A varratszedéskor már 100%-osan gyógyult a külső és a belső seb, vagy azért még sérülékeny?
2009. szept. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már teljesen gyógyult, legalábbis az én kan kutyámnál az volt. De ugye miért szednék ki a varratot, ha még nincs begyógyulva? Amúgy sztem beszélj állatorvossal.
2009. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Mikor kiveszik a varratokat, akkor kérdezd meg az állatorvost. Amúgy szerintem ha figyelsz nagyon a kutyád jelzéseire, ő tudtodra adja, hogy még fáj, feszül vagy kellemetlen. Szóval játssz vele óvatosan, és mindenképpen csak az ő "tempójában".

Remélem érted hogyan gondolom, és hogy tudtam segíteni.

2009. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Varratszedés után még 2-4 nap amig vigyázni kell, mert még a belső vágás nem 100%-ban gyógyult. Nekem az orvos mondta. Szuka nagytestű kutyám van. Ja úszni nem lehet kb 2 hétig.
2009. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a műtét és az első agility edzés közt 1 hónapot hagytam ki, de a varratszedés után már lazákat sétáltunk. Hamar meg fog gyogyulni, vigyázz rá :)
2009. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!