Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek valami ötlete...

Van valakinek valami ötlete arra, hogy mitől lehet büdös a spánielem lába?

Figyelt kérdés
Rettenetes ember lábszagra hasonlító szagú és már nem tudom mit kezdjek vele. Az állatorvos azt mondta, hogy minden kutyának büdös a lába, de már rengeteg embert megkérdeztem és senki nem tapasztalt hasonlót. Szeret labdázni nagyon, és sajnos csak betonon tud játszani. Lehet ettől van? Reggel mikor felkelünk az egész lakás bűzlik a lábszagtól és mostmár egyre nehezebben viseljük és így szegény kutyusra haragszunk, aki nem tehet róla. Kérlek ha van valami ötletetek, legyetek szívesek osszátok meg velem, mert már tényleg nagyon elkeserítő és elviselhetetlen a helyzet.

2013. jan. 28. 12:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj hogy nem tudok választ adni a kérdésedre, de ilyenről még nem is hallottam. Hogy egy kutyának lábszaga?? Most direkt odamentem megszagolni a kutyusom lábát, de semmi. Pont annyi szaga van mint a kutya összes többi részének.


Kérdezz meg egy másik dokit is, esetleg egy kutyakozmetikust.

2013. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az én kutyáimnak is büdös a lába, nyugi.
2013. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valami gyulladás okozza, amit esetleg nem látni a szőrtől? Biztos, hogy a lába? Nézzétek meg alaposan. Biztos, hogy a kutya az? :)


Az is lehet hogy a lábára pisil, az én fiatal kanom is azt csinálja, mert még nem emelni a lábát. Ugyan nem büdös tőle, meg néha le is mosom neki, de mindenesetre egy alapos fürdetés, esetleg egy kutyakozmetikus meglátogatása nem árthat.

2013. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Legrosszabb esetben, ha semmi más megoldást nem találtok, javaslom légfrissítő használatát. Van pl a Brise-nek, az az elektromos légfrissítője, nagyon jó. Egész nap isteni illatban úszik tőle a lakás.

Esetleg füstölő, az aztán minden szagot elnyom, a főbérlőm még négy év alatt sem jött rá hogy dohányzom a lakásban. :)


Amúgy egy kutyakozmetikus tényleg jó ötlet.

2013. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy lába büdös! Napi kétszer-háromszor visszük le és minden alkalommal megmossuk tiszta vízzel a lábát, tehát ha esetleg le is pisilné nem valószínű, hogy egyszerre mind a négyet, meg le is mussok róla...szóval nem tudom hogy mi lehet...végigszagoltam már az egész kutyát a fülétől a farka tövéig :)és csak a lába büdös.
2013. jan. 28. 12:52
 6/27 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy a lábát érzitek :)

Anyósom shi-tzuja is büdös, átható 2hetes zokniszaga van az egész kutyának.

Fürdetés után nem kell neki kb. 1 óra, és megint bűzlik.

Szerény véleményem szerint az etetéssel lehet összefüggésben.

2013. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A kutya és a macska kizárólag csak a talpbőrén át tud izzadni.Valószínűleg ezt érzed.
2013. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mindenki megmossa séta után a kutyája lábát? Az én kutyusomnak akkora mancsa van, akár egy mackónak, pedig spániel, így minden séta után rendesen meg kell mosnom a lábát, mert csak úgy ragad a mancsára a mocsok..már arra is gondoltam, hogy a napi minimum kétszeri lábmosással ártok neki.tényleg nem az egész kutya büdös, csak kizarólag a mancsa, de abból mind a négy..


Köszönöm az eddigi válaszokat!!

2013. jan. 28. 13:06
 9/27 anonim ***** válasza:
De egyébként a mancsa büdös, vagy az egész lába? Én sem hallottam még soha hasonlóról sem amúgy
2013. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Csak a mancsa büdös.
2013. jan. 28. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!