Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok különleges kutyaneveket?

Írnátok különleges kutyaneveket?

Figyelt kérdés
mindkét nemre

2013. jan. 29. 16:47
1 2 3
 21/25 Adamka1119 ***** válasza:
50%
Axan
2017. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Gyimesi Laci válasza:
Péntek (fiú), Rarity (lány).
2017. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

A mi kutyáink neve: Cilinder (Beagle), Szilver (Border collie) és Kifli (akita inu). Nem tudom hogy jöttek ezek a nevek nekünk, de imádom amikor valamelyik megszökik és kiabálhatunk nekik! Múltkor, hülyének néztek, hogy egy cilindert és egy kiflit kerese és arra is emlékszem, hogy valaki szilvesztert értet szilver helyet és szól, hogy most még nincs szilveszter és természetesen a legkülönbözöbb fajákból vanak szóval . Amúgy írok ég párat mert jó sok él a környezetünbe.

Réka - magyar vizsla.

Öcsi és Edie - staffordshire terrierek

Rumli és Káosz -husky és amcsi eszkimó

2017. júl. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nekem lesz egy kutyusom (a napokban) és valamilyen városneve lesz. Nyilván nem Sopron meg Győr-re gondolok hanem Orlando,Chicago, stb, stb
2019. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Krisz3500 válasza:
Az én kutyámat Dollárnak hívom
2020. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!