Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

kutyámnak pénteken valami a fejére esett, és kb egy fél cm-es rész felszakadt neki a bal szeme fölött,illetve be van neki dagadva.(máig nem jöttem rá, hogy mi történt, mert átnéztem az egész portát, és semmi nincs a földön ami eddig se ott lett volna, illetve kerítéseket ellenőriztem, minden rendben van)

Állatorvossal konzultáltam, azt mondta, hogy ilyen pici sebnél teljesen felesleges elmenni, kenegessem neki betadinnal, és el fog múlni.

ma reggel, amikor felkeltem, a kutyám fél feje véres volt, meg a hátsó lába is, ebből kikövetkeztettem, hogy vakarja a sebet, és néztem, még jobban felszakadt, pedig már szépen gyógyult.

most azon gondolkozom, hogy elmegyek ma a dokihoz, és kérek tőle gallért, csak nem tudom, egy ekkora sebhez van-e értelme. kenegetem továbbra is betadinnal, de úgy érzem, hogy ez nem elég.

Az állat orvost csak 10 után tudom hívni.

szerintetek mit csináljak vele?


2013. jan. 30. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp vennék gallért, mert így soha nem fog begyógyulni, de lehet megmutatnám a dokinak is....
2013. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Dokihoz kell mindenképp menni, mert begennyesedhet a sebe, főleg, ha vakarja is. Gallér mindenképp javasolt, ha pedig már elkezdett gyennyesedni, akkor sebtisztításra kell járni naponta, két naponta.
2013. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
most megnéztem neki, nem mély egyáltalán, de azért elmegyek a dokihoz, biztos ami tuti.itt alszik az ölemben, mert most figyelem, hogy ne piszkálja. Amúgy egy malamut szukáról van szó. "csak" a bőre van lejőve, de szerintem csíp neki, úgyhogy majd kérek a dokitól valami krémet, ami hatásosabb a betadinnál.
2013. jan. 30. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy mekkora a seb, ha vakarja kell gallér, különben nem múlik el.
2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!