Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kölyköt...

Yorkshire terrier kölyköt hogy lehet beszoktatni hogy a macskaalomra pisiljon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem macska .. KUTYA. Tessék ugy is bánni vele.
2013. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudtom szerint mindegy hogy milyen alomba van

Tudom hogy kutyaként kell vele bánni :) Hülye kérdéseket azt mellőzzék előre is köszönöm :)

2013. febr. 3. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
1000-dik kérdés az ilyen, mikor fogjátok már fel, hogy kutyát vettetek? Azért mert kicsi vinni kell sétálni naponta többször. A macskaalom macskáknak van. Lehet lepontozni.....
2013. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

neked nem való kutya.... követed a divatot h neked is van egy kis bokacirkáló kutyád h menő legyél... de sétálni már b@szod levinni...


csak egy kérdés! Minek neked kutya? :)

2013. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Mivel gondolom olyan kutyáról van szó melynek nincsenek meg az oltásai így minden fajtában vagy rongyra vagy újságpapírra szoktatjuk a kölyköket. Én pelenkát ( beteg alátétet )használok erre a célra mert kidobom ne kell mosni higiénikusabb stb... Az újságot ripityára szedik..

Amikor megkapják a 2. kombinált oltást kezdem kiszoktatni és szüntetem meg a fent felsorolt anyagokat. kb. 4 hónapos korukra szobatiszták a kicsik! 2 óránként viszem ki őket, hogy hamar megtanulják a szobatisztaságot, vagy ha látom, hogy készülődik akkor szintén irány kifelé !

2013. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] ezt vedd neki! Mindig tedd oda ha úgy érzed h. pisilnie kell. Vagy amelyik helyre többször pisil oda v. fölitatod ezzel a pelussal amit belinkeltem és a kívánt helyre teszed vissza.
2013. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!