Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kiolvasta Csányi Vilmos...

Aki kiolvasta Csányi Vilmos valamelyik kutyás könyvét, válaszolna?

Figyelt kérdés
Szóval én most olvastam, nagyon tetszett, sokat tanultam belőle, viszont van benne pár dolog, ami homlokegyenest ellentmond annak, ami más kutyás fórumban az elfogadott nézet. (Falkavezérség-harci kutya-dominancia) nem hinném, hogy Egy ilyen híres etológus hülyeséget beszél. Akkor miért a homlokegyenest ellentétes vélemény?
2013. febr. 5. 18:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na de meg lehetne ezeket az etológiailag megalapozott kutatásokat is felhasználóbarátként/gazdibarátként fogalmazni, nem? Pl az egybevseng nekem, amit Csányi és Cesar Millan is ír, hogy bizonyos temperamentumú gazdához hasonló temperamentumú kutya illik. Millan ezt energiaszintekkel fogalmazza meg, Csányi pszichológiai alapon tenné párba az embert a kutyával. Ez azért olyan logikus alap, amit kiindulópontként elfogadva máris kevesebb lenne a "falkasorrend" probléma. Köszi a többi ajánlást, utánanézek az ő írásaiknak is!
2013. febr. 5. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!