Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák gyulladt fülét...

A kutyák gyulladt fülét hogyan lehet házi módszerekkel gyógyitani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,gyulladt fülel már orvosnál a heje a kutyának.
2009. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

A helye LY-al íródik!

Egyébként tényleg doki.Én is voltam a kutyámmal egyszer fülgyulladás miatt orvosnál, azóta ha előjön itthon kezelem: Oti-cleenes fültisztítás és utána Surolan fülcsepp(amit ugye csak állatpatikában lehet kiváltani)

Ha súlyos a gyulladás akkor antibiotikum kúra (általában Augmentin), mondjuk ezt tényleg csak az orvos tudja megmondani milyen adagban kell, ilyenekkel én sem kísérletezem.

2009. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiskutyumnak házilag kezeltem én hülye, ahelyett hogy elvittem volna dokihoz, ahol Surolan oldatot kapott, amitől másfél hét alatt meggyógyult, elötte meg álladóan vakarta és biztosan fájt is neki.

Vidd orvoshoz.

2009. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi, bevált házi módszer, h., elviszik az orvoshoz:/.... Én is most voltam az Amerikai Staffordshire Terrieremmel, kiderült h., Allergiás....:S:S:S:S
2009. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!