Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám gyorsan eltüntetni...

Hogy tudnám gyorsan eltüntetni a pattanásaimat házi módszerekkel? 15/F

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Régebben ettem minden nap egy pici élesztőt persze kristálycukorral.Álítólag ez segít.De a gyógyszertárban is lehet kapni valami rázókeveréket és ha ened vele szárítja.De erre a kamilla is jó,mert gyulladás csökkentő
2011. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kamilla valóban jó, igaz, elég lassan hat. Neeee, ne hallgass az első kommentelőre, nem szabad szárítani a pattikat, mert akkor még több zsírt termel majd a bőröd!! Szerintem menj el havonta kozmetikushoz(hidd el, fiúknak sem gáz!), az én bőröm is nagyon csúnya volt, de már fél éve kozmiba járok, nem nyomkodom magam, és szép lett az arcom. Sok sikert! ;) 14/L
2011. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha pirosak akkor valszeg gyulladtak arra kenhetsz mézet...fogkrémet is kenhetsz az arcodra mert az szárítja...de ha mondjuk van nővéred vagy húgod és használ pattanástalanító gélt akkor azzal is nyugodtan bekenheted a fejedet...vagy vegyél...

+ ismerek olyan srácot aki elment vele orvoshoz és külön gyógyszertári ecsetelőt kapott rá és szépen elmúltak neki :)

2011. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát aki megteheti, hogy havonta járjon "kozmikushoz"az járjon!
2011. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!