Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy vemhes a...

Honnan tudom hogy vemhes a kutyám az ultrahangon kívül?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy nyugott lesz a viselkedése, és ez passzol is,a dagatt mellbimbók még nem nagyok, és a hasa kövérebb.


De nem biztos, mert két hete jöttönk vissza egy elég hoszzú utazásból és a unokatestéremnél volt a kutyám, és neki két kutyája van, egy vizsla és egy puli.Nem szívesen vinném állatorvoshoz bár szeretném meggálapítani hogy terhes e.De én nem nagyon hiszen, de akkor is elég gyanús hogy fojton lustálkodik a fekhelyén



2013. febr. 6. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Tüzelt egyáltalán a kutyád, amikor másnál volt?
2013. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem tudom de bármikor jöhet és előjelei két héttel előtte még nem jönnek, akkor még nem volt jele de 3 hétig volt náluk
2013. febr. 6. 14:49
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért kell ivartalanítani. Mindenki azt mondja hogy tud vigyázni a kutyájára, nem lesz az vemhes. De itt egy élő példa, hogy hogyan csúszhat be egy baleset.

Bocsi az offért, most a kérdésre is válaszolok. :)

Az ismerősödet aki vigyázott rá nem tudod megkérdezni, hogy tüzelt e abban sz időszakban? Ha van két kutyája, akkor csak felismer egy tüzelő szukát. :)


Amúgy szerintem meg mindenképp vidd el orvoshoz. Mert ha nem is vemhes,a tünetek akkor is adottak, és lehet hogy valami viszont valami más nyavalyája van.

2013. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az utolsó mondatomat kicsit félre szerkesztettem. :)
2013. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igazad ,lehet .


EEE hát nem annyira értenek a kutyákhoz mert az eggyik kutya a szomszédáé és a másik is az övé volt csak elveszett és az uncsitesóm ment érte úgyhogy a szomszéd ajándékba atta a kutyut.


Ja és mind két kutya kan.


Az ivartalanítás az a baj hogy megváltoztatja a jellemét.Mert a szomszéd (a mi szomszédunk nem az uncsitesómé) is ivartalanította a szukáját és hát elég unalmas kutyus lett belőle.

2013. febr. 6. 15:10
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak legenda, nem hiszem hogy azért változott meg a jelleme.

Szuka kutyám ugyan pont nincsen, de van egy nőstény macskám, egy kandúr macskám és egy kan kutyám. Mind ivartalanítottak, és pont ugyan olyan a jellemük mint előtte. :) Annyi változott hogy a kandúr macska hízékony, ezért oda kell figyelni a táplálására.

2013. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én minden tenyészkutyámat ivartalaníttatom, amikor kivonom a tenyésztésből. Ettől függetlenül aktívan dolgoznak tovább, ugyanis vadászkutyák.


Semmi, ismétlem SEMMI változást nem tapasztaltam még ivartalanított kutyánál.


Nyugodtan műttesd meg, nem lesz belőle baja....ja, és vemhesen is lehet, minél hamarabb, annál jobb.

2013. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy cicám és kiheréltük de nagyon álmos egyénisége lett.
2013. febr. 6. 15:17
 9/20 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

De azt azért csak megtudja mondani az unokatestvéred, hogy párosodtak-e a kutyák?

Egyébként az én kutyám is ivartalanított szuka, és nem változott a természete.

2013. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó , de nem ezért nyittottam a kérdést
2013. febr. 6. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!