Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám vemhes:Dő egy westie,...

A kutyám vemhes:Dő egy westie, de sajnos az ultrahangon csak 2 kiskutyát láttunk, pedig a westienél általában 4 szokott lenni. Lehetséges, hogy a többi nem láttszott? Hogyan tápláljam a kutyusomat?

Figyelt kérdés
igazából nagyon aggódok érte..felesleges érte aggódnom?
2009. okt. 26. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

az alomszámot általánosítani nem lehet. Sok mindentől függ. Az nem túl valószínű hogy elnézték az ultrahangot.


Előfordul alacsony alomszám, ez még nem feltétlenül jelent gondot. Ha nagyon aggódós vagy akkor látogasd gyakrabban a dokit.

2009. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
De aggódhatsz is mert minnél kevesebb kiskutya van, annál több helyük van, így annál később akarnak kijönni. Aztán amikor már jönnének akkor túl nagyok aztán majd jól megcsászározzák a kutyád. Én már csak tudom, az én kiskutyám is majdnam így született a tenyészőjénél. Lehetséges hogy a többi nem látszott, de ezt nem lehet általánosítani.
2009. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kiskutyámnak is 2 kiskölyke lett, kistermetű Ő is!

63. nap végére ellett le, igaz, kicsit nagyobbak az átlagnál, de gyönyörűen fejlődnek.

Tenyésztőnél is megesik, hogy kicsi az alomszám.

Ne aggódj, minden rendben lesz.

Üdv.

2009. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Én 1szer lefialtattam a yorkim.kettőt láttak...

Végül 4 egészséges és HATALMAS kölyköt fialt..

Ennyit az ultrahangról...

2009. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Ja és,h elkerüld a szoptatási rángógörcsöt és társait adj neki "káldifosz-t"
2009. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszikeh;)kicsit aggódok,hogy túl nagyok lesznek a kölykök.és igazából azt megtudhatnám,hogy az hatással lesz e a kiskölykök születésére,hogy valamelyik szomszéd megmérgezte?így is jó h túl élte utánameg kullancsfertőzése lett.most már jól van.de lehet rájuk ez hatással?
2009. okt. 27. 18:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kiskutyusom kb. 3, 3 és fél kg.

A picik 25 dekásak voltak, mikor születtek, már fél kilósak, 10 naposan.

Nem keverékek,anya-apa fajtatiszta, törzskönyves tényészkanom fedezte be.

Mindkettő picit megtartjuk, tervezett alom volt.

Mondjuk, szívem is szakadna meg, ha oda kellene adnom valakinek a kicsiket.

A szukácskám nagyon-nagyon ügyes volt az ellésnél, semmi segítséget nem kellett igénybevenni, pedíg első alom, és, mint írtam, a babák elég nagyok voltak.

Most, 1 nap elteltével fittebb, mint valaha, kicsiket szépen gondozza,már a tisztulás is befejeződött Nála.

Kedves Kérdező!

A mérgezés, és a kullancs fertőzés okozhatott a kicsikben maradandó károsodást!

Elképzelhető, hogy nem lesznek életképesek, vagy valamilyen fejlődési rendellenességgel születnek majd.

Ráadásul az anyakutya szervezete nem lehet a legjobb állapotban most, jóval fogékonyabb lesz a fertőzésekre is, sőt, a tejelválasztásra is kihatással lehet majd.

Mindenesetre az ellés várható idejére orvos legyen kéznél, és nem ártana még most egy alapos kivizsgálás a kutyusodnak.

Ha a doki úgy látja, még mindíg el lehet venni a babákat, igaz, ez ivartalanítással jár, de még mindíg jobb, mintha az anya és a kölykök is elpusztulnak.

Üdv.

2009. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. okt. 29. 10:35
 9/21 A kérdező kommentje:
nagyon nem lehet visszamondani a kutyákat,ugyanis a jövő héten megszületnek.
2009. okt. 29. 10:40
 10/21 A kérdező kommentje:
megszületett a kiskutya:'(nem kiskutyák,a kiskutya:'(halottan:(:(:(a kutyusom nagyon vonyít,és keresi a kiskutyát:(adtam neki egy plüss kiskutyát és most arra vigyáz,de még mindig nagyon keresi a kiskutyáját.mit tegyek??:'(:(:(:(
2009. nov. 10. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!