Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek nagyon rövidszörű...

Akinek nagyon rövidszörű kutyusa van (pl. német dog), és a hideget nem bírja, hogyan oldja meg télen a mozgásigényének levezetését?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy ha lakásban van akkor séta előtt egy hidegebb helyisébe kell vinni ahol megszokja, és csak utána kiengedni. Lehet rá adni egy kabátot is, bár én még dogon sosem láttam, nem is láttam még ekkora kutyát télen, illetve egyet, de az kerti volt.
2009. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Szia!

Három dogom van,kinti kutyák. Télen is járunk sétálni,de ha esik a hó(havaseső,ilyesmi) akkor adok rájuk ruhát én is, nehogy átnedvesedjenek és megfázzanak(olcsóbb a kutyaruha mint az állatorvos)!Mi saját kezűleg varrtuk nekik a "ruhát", ami igazából egy mini lótakaró.

De egyébként meg a dogok jól bírják a telet kint csak egy jó kutyaház egy kis függöny és jó sok szalma kell!

2009. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!