Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik főznek a kutyának, mit...

Akik főznek a kutyának, mit adnak?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom, hogy ha elfogy a táp, akkor inkább főznék.

Van a közelben egy állateledeles, ahol lehet venni mindenféle fagyasztott nyesedéket, csirkefejet meg ilyesmit venni.

Most Brit Premium Junior M-et kap, napi 300-350 grammot, közepes méretű, 7 hónapos szuka, 18 kiló.

Úgy gondolom, hogy az alábbi arányokban adnám neki a kaját: 60 % hús vagy csontos darálék, 25 % rizs vagy tészta, a maradék meg zöldség, gyümölcs, tojás, sajt vagy kefir. Ez szerintetek jó lesz?

Meg azt sem tudom, hogy mennyiségileg mennyi legyen a napi adagja. Nagyon szeret enni, egész nap zabálna, de nem lehet. Nincs elhízva, nem csontsovány. Pont jól néz ki.


2013. febr. 7. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisebb kutyáknak azt hiszem rizst, nagyobbaknak húst, pl. csirkét. De szerintem a maradékot is megeszik. :) De a kenyeret kerülni kell.
2013. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de a válaszod pont nem ér semmit. :P Először olvass, majd értelmezd a szöveget. Kösz
2013. febr. 7. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Van egy jó kis oldal ahol szinte mindent megtalálsz ezzel kapcsolatban. Adagolás, mit lehet mit nem, még receptek is vannak:)

[link]

2013. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább etess BARF szerint. Ott nem kell semmit sem megfőzni. Kb 65% nyers hús, kb 35% zöldség, gyümölcs.
2013. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én dokim azt javasolta, hogy 2/3-ad fehérje, 1/3ad köret. A köret lehet zöldség, rizs, tészta is, igazából bármi. Nálunk ma rizs+farhát+egy kevés zöldségkeverék volt a kaja, mert pont reggel fogyott el a tápunk.
2013. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!