Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet a műtét?...

Mennyibe kerülhet a műtét? Mennyire számítsak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez mind az orvostól is, és a betegség fajtájától is függ, de főleg az érdekelne, hogy ha volt hasonló csomó a kutyátokon, akkor az állatorvos azt mennyiért operálta meg? Fizetésig még úgyis várnom kell, de nagyjából szeretnék tisztában lenni az árakkal, és az szerint beosztani a pénzem. Szóval, ha nem nagy kérés, aki ismeri, hogy körülbelül mennyi forintért távolítják el a csomót, akár jóindulatú, akár rosszindulatú, az jó volna, ha leírná. Nem várok pontos összeget, csak a ti saját tapasztalataitok érdekelnek.


Így néz ki az a bizonyos csomó az emlőn: [link] 4 éves, kuvasz



2012. júl. 1. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog az orvosod vérig sértődni, ha megkérdezed, mire számíts a műtét költségénél. Ez ma szinte természetes. Nem veti fel a legtöbb embert a pénz.Sőt, olyan orvos is van, akinek, ha régóta paciensei vagytok, megcsinálja a műtétet és akár későbbi fizetést enged, vagy részletet is.
2012. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. :) Kérdeztem, de kitért a válasz elől.
2012. júl. 1. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Emlőről nem tudom mennyi lehet, egyik ismerősöm boxerének a lábáról kéne leoperálni egy daganatot, az egyik orvos (hozzá legközelebb lévő, ahol oltatja) 40e Ft-ért egy másik (akit ajánlottak is neki) 20e Ft-ért vállalná.

Nézegess pár állatorvos oldalt ahol vannak árak is, én is így szoktam belőni a kb árat, hogy mennyit kell félretennem ha van valami még mielőtt lejutunk az orvoshoz, vagy ha csak valami tervbe van véve esetleg ha elkezdek aggódni, hogy mi van ha ez lesz a kutyám baja.

(az érdi kutyabaj macskajaj oldalán elég hosszú tételes felsorolás van, illetve matajevszki aszen wic.com -os oldalán is /az ember egy vicc amúgy/)

2012. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, hogy kitért a válasz elől... Ha látta a kutyádat és ajánlotta a műtétet, minimum árat tudott volna mondani. Nyilván jöhet közbe plussz dolog is, de akkor azt mondja, a helyzettő függően XX összeg a kb a kezdő határ.
2012. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!