Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HOgyan biztosítsak neki puha...

HOgyan biztosítsak neki puha alvóhelyet?

Figyelt kérdés
A kutyusom öreg, így sokat fexik. Soxor behozom a szobámba de szeretném hogy puhán feküdjön, mivel le van vékonyodva és biztos a csontjait nyomja. Gondoltam már régi párnára de vagy nagyon poros vagy félek hog ykiszakítja a körmével. Neen is néztem ilyen fekvőhelyeket de 10-12ezerért :S
2009. szept. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
puha vastag pléd a célnak 100%-ig megfelel
2009. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy-két boltban lehet kapni 3-4 cm vastag puha, meleg lábtörlőt, én azt raktam a kutyusaim kosarába, és nagyon szeretik.
2009. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen (:
2009. szept. 5. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hungarocellt ajánlanék,mert meleg és puha is egyben. Az Én kutyáim alatt eddig mindig az volt,viszonylag olcsó is és nem olyan mint a rongy,pléd,hogy ki kell porszívózni mert beletapadnak a szőrszálak, hanem elég csak lesöpörni sőt még vízálló is :)
2009. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kutyusom egy öreg, vastag (téli) paplanon alszik éjszakánként a helyén. Nagymamám leselejtezte, és úgy gondolta a kutyánknak még jó lehet. Milyen jól is gondolta :) A helye lent van a szuterinban, de bentre is van egy párnája az egyik sarokban, igaz csak télen használja, nyáron jobban szereti a hűvös metlakit:) Ezt boltban vettük akciósan 2-3 ezer ft-ért.

Ha van egy régi párnád, amiről úgy gondolod megfelelne a célnak, akkor jó az... ha van lehetőséged tedd ki az udvarra/erkélyre szellőzni kicsit előtte, esetleg varrhatsz is neki egy huzatot, ami párszáz forintból megvalósítható és szinte bárki képes rá, nem tart semeddig :)

2009. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is néztem régebben a kutyámnak fekhelyeket, és ledöbbentem, mennyibe kerülnek.

Egy kiszuperált pléd, paplan, nagypárna tökéletes. Nem árt előtte kimosni, kiszellőztetni, hogy a benne lévő por, esetleg megbújt atka, moly ne bántsa a kutyust.

De varrhatsz te is: veszel méteráru boltban egy egyszerű pamut/cérna/vászon anyagot + szivacsot mellé, leszabod, m megtöltöd, bevarrod. Google-n biztos találsz mindenféle szabásmintát.

Esetleg nézz körbe az expresszen, vaterán, hátha van olcsón.

De ahogy vki előttem is írta, a hungarocel is tök jó. Annyit hallottam azzal kapcsolatban, hogyha kinti kutyaházba kerül, rendszeresen cserélni kell, mert egerek és egyéb kicsi élősködők, bogarak, stb. előszeretettel telepszenek meg benne. Nem tudom, ez mennyire igaz.

2009. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagymamámnál volt a kutyaházban hungarocel a kutyus alatt, de ő jobbnak látta szétszedni, így nagymamám megelégelte, hogy mindig olyan az udvar, mintha bokáig érő hó esett volna, berakta a leselejtezett puha fürdőszobaszőnyeget a kutyaházba és azóta nyugalom van :D

Amúgy az öreg párna jó lehet, főleg ha lakásba kell. De ha méteráru boltban veszel valamilyen egyszerű, esetleg puha anyagot, akkor már csak szivacs és varrógép kérdése az egész, semeddig nem tart összedobni egyet, és biztos lehetsz benne, hogy nem 15 ezer ft lesz... emellett még büszke is lehetsz rá, hogy csináltál valamit a kutyusodnak sajátkezűleg. Szerintem 2 ezer ft-ból simán kijön, bár nem tudom mekkora a kutya.

2009. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!