Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthoni kutya nyirás?!

Otthoni kutya nyirás?!

Figyelt kérdés
Ha veszek egy hajvágó gépet letudom normálisra vágni a máltai kutyusom szörét??

#hdndnf
2013. febr. 9. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy ügyes, elméletileg nem lehetetlen, főleg ha türelmes a kutyád, aztán lehet nagyon rosszul fog elsülni, de hát a kutya szőre visszanő. Arra figyelj, hogy kifejezetten kutyák számára készült nyírógépet vegyél, mert az emberi hajra készült nem mindig viszi a kutyaszőrt.
2013. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajnyíróval a felénél meghal a gép. Kutyanyírót kell venni, de nem a 10ezer forintosat.

Plusz eleinte olyan csíkos lesz, hogy még a házmester is integetni fog belőle. Gyakorolni kell vele, h egyenletesre tudj vele nyírni.

2013. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják a hajnyírók nagyon hamar tönkremennek a kutyaszőrtől, jobban jársz ha kutyához valót veszel.


Ha fajtatiszta vagy jellegű a kutyád akkor szerintem az a legjobb megoldás, ha a kozmetikust megkérnéd hogy mutassa meg, hogyan tudnál a legkönnyebben boldogulni vele. A youtube-on is van nagyon sok nyírós videó.

2013. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem törpe snacim van, dupla bundája van és drót-szerű. Szóval elég durva. :D

Én az előző snacimat is otthon nyírtam. Apum mutatta még anno. Az első snacimnál annyi volt a baj, hogy nem szerette a nyíró hangját, őt mindig csak és kizárólag ollóval és fésűvel formáztuk. Jó hosszú meló volt. :D


A mostani snacim már bírja a nyíró hangját, mikor menhelyen volt, egyszer vitték kozmiba-gondolom azért. Én azért először úgy szoktam, hogy olló és fésű, később pedig nyíró. Bár nekünk csak hajnyírónk volt, nehézkes vele de nem lehetetlen.

2013. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!