Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diák munkát én már válalhatok?...

Diák munkát én már válalhatok? És ha igen mit?

Figyelt kérdés
13/L főként állatokkal akarok.

2013. febr. 10. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem! Menelyeken viszont szivesen fogadják az önkénteseket, de ott nem kapsz pénzt.
2013. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülői engedéllyel mehetsz menhelyre önkéntesnek. (kutyasétáltatás,takarítás stb.)
2013. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nyáron önkéntesen dolgoztam menhelyen. De most pénzért akartam de ha nem lehet akkor inkább önkéntesen megyek :).
2013. febr. 10. 12:16
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm. :)
2013. febr. 10. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó döntés:-)

Nekem a fiam akart diák munkát, onnan tudom hogy 13 évesen nem találsz. Neki még 16 évesen is okozott gondot, sok helyen mondták hogy fiatal.

2013. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kár :/ de azért köszönöm
2013. febr. 10. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még nem nagyon lehet szerezni. Én 16 voltam mikor nyáron Belgiumba sikerült szereznem egy "kennelgirl" állást :D na az nagyon szuper volt, ilyen kennelgirlnek vagy kennelboynak szívesen alkalmaznak diákokat külföldön a nagyobb kutya tenyészetek. De voltam USA ban is ilyen diák vendégmunkás álláson egy nagy több ezer hektáros farmon, lovak mellett. Lehet ám ilyeneket találni ha beszéled az angolt és kicsit idősebb leszel.
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!