Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 alat milyen nyári munkát...

18 alat milyen nyári munkát válalhatok?

Figyelt kérdés
16 vagyok de nyáron el akarok menni valahova dolgozni hol érdeklődjek?
2011. máj. 20. 22:05
 1/5 anonim válasza:
46%
na erre én is kíváncsi lennék..
2011. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Árú fel töltőnek simán mehetsz, szóró lapozni vagy gyárakba rakodni, én anno gyárban voltam meg a tescoba árú feltöltő.
2011. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nehéz beírni googleba hogy diákmunka?

már van egy rakás meló amit 18 alatt de 15 fölött végezhet az ember, attól függ mit vállalsz el...

2011. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát 18 éves kor alatt éjszakázni nem mehetsz, csak délelőtt/délután. A du-ra többet fizetnek, viszont így elmegy a fél napod. (én 19 éves korom miatt az éjszakát preferálom)

Hát... bemész a diákmunka-közvetítőhöz (megyeszékhelyeken kb. 5-6-... akad), feliratkozol, és ha lesz aktuális munka, hívnak. Szerződést köttök, és mész dolgozni :)

Amúgy neten szerintem hiába keresgélsz, legalábbis vidéken (nem Pesten), mert én rengeteg helyre feliratkoztam, és nem válaszoltak.

Legjobb, ha ismerősöd be tud juttatni dolgozni. Ha ő már dolgozott valahol, és téged is beajánl, akkor nyert ügyed van. Egyébként meg sok utánajárás és kilincselés az ára.

Fiúként jobban hívnak, raktárakba pakolni (bár inkább a 18 felettieket hívják), én lány vagyok, és egy gyárban szoktam dolgozni. Lehet még strandon (vízibiciklis, árus, fagyis, lángosos, stb.), ahol lehet, hogy több pénzt is kapsz (mármint Balatonra gondolok).

Talán ennyi. Sok sikert! :)

2011. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!