Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondor és Border Collie együtt?

Komondor és Border Collie együtt?

Figyelt kérdés
A kis komondorunk 7 hónapos és most örökbe fogadnánk egy 5 éves collie-t. A collie barátságos és ajánlják másik kutya mellé is. Szerintetek?
2009. szept. 6. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

hát ha van időd foglalkozni a borderrel akkor csak ajánlani tudom. De tényleg rengeteg idődet rá kell fordítanod, ha azt akarod boldog kutya legyen. Sőt tudom ajánlani, hogy probálj ki nála valamilyen kutyássportot.


Ha ezt megteszed, a komondorodnak is jó társa lesz és neked meg okos és szótfogadó kutyád:)

2009. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

előző vagyok

Kifelejtettem, hogy neki nem elég napi egy óra séta fizikailag és mentálisan is kell fullasztani, nem lehet azt mondani, hogy a másik kutyus majd vele eljátszik és kifárad. Ez nem.

De gondolom ha komondorotok van, akkor biztos felelős gazdik lehettek, akik foglalkoznak az ebjeikkel:D.

2009. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen már nem kezdők vagyunk. :D Komondorral is megyek suli előtt reggel és suli után is sétálni. A kutyássportok viszont újak, azokat meg szívesen kipróbálnám. :) Köszönöm a válaszod! :)
2009. szept. 6. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szzerintem nem lesz gon dvelük. Bár én a borderrel nem tapasztaltam jót (képes meghalni munka közben minthogy abbahagyja), de valószínűleg egy menhelyi border nem annyira halálosan munkamániás. Nagyon sokat kell vele foglalkoznod. Amúgy hogy haladtok a komondorral? Én halootam, hogy a kuvazs, konodr kiesnek az iskolából, mert ők nem nagyon szeretik az ilyen ül-feksziket, de szerintem nagyon okosak! :)
2009. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon öntörvényű kutyák az biztos. Kutyasuliba nem is tanácsos őket vinni. :) Ő még pici, legalábbis nálunk még kisbabának számít, de az elődje leült és pacsit is adott, odajött szóval nagyon rendes volt. Csodálkoztak is, hogy "ez egy komondor?" :D
2009. szept. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!