Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutyafajtád, és...

Mi a kedvenc kutyafajtád, és miért?

Figyelt kérdés
Valamint neked milyen kutyád van?!:)
2013. febr. 13. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mudi, mert tökéletes és mudijaim vannak. Azt viszont nem értem, hogy ezt valamint a 'milyen fajta kutyád van és hogy hívják?' formájú kérdést miért kell minden héten feltenni? Vissza lehet keresni.
2013. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van a német juhász mert okos könnyen tanítható nyugodt Malinois ez már egy kicsit pörgősebb fajta de azért is tetszik Kaukázusi mert család barát de jó házőrző.Nekem ezek a kedvenc fajtáim :)
2013. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy erdélyi kopóm és egy kis tacskó-keverékem. Utóbbi menhelyről. Nincs igazán kedvenc fajtám, sokfélét szeretek. Pl. golden retríver, fürjészeb, magyar vizsla, német juhász kutya... Sok szép kutya van, de a nem szépek is bájosak.
2013. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Hátvan sokféle német juhász, francia bulldog, csivava, yorkshir terrier még egy pitbull. Nekem a francia bulldog mert az mindig engem jobban szeretett mint a többi amin volt még van. :D
2013. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Jelenleg van egy 5 éves amstaffunk, és egy 13 hetes csivavánk.


De nekem nagy kedvencem a Dobermann. Okos, szép megjelenésű és erő is van benne. :)

2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 neger ***** válasza:
cane corso mert gazdájához nagyon hűséges és a legjobb őrző védő
2013. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebben a sorrendben:Boerboel,Fila Brasileiro(brazil masztiff),Rhodéziai Ridgeback(Afrikai Oroszlánkutya).
2013. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsi,most látom,hogy a saját kutyafajta is érdekel.Egy kan Afrikai Oroszlánkutyám van.
2013. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy keverékem és egy husky jellegű kutyám van. A kedvencem az orosz fekete terrier és a dobermann, mert tetszik, hogy gazdacentrikusak, nagytestűek és kemények.
2013. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A Shar pei a kedvencem. Nekem is az van :)

Leginkább azért szeretem, mert van saját gondolkodása, erőt sugároz,nem egy tutyi-mutyi kutya, nagyon szerethető :) Kiskorában imádnivaló, felnőttként pedig szerintem igenis szép kutya, bárki bármit mond! :)

2013. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!