Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött kiskutyákat mikortól...

Újszülött kiskutyákat mikortól lehet megfogni?

Figyelt kérdés
Édesanyáméknál ma délelőtt születtek meg a picik. Egyenlőre minden ok, csak nem tudjuk, mikortól lehet majd megfogni őket, hogy takarítsunk alattuk, stb.
2009. szept. 7. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Akik ott laknak velük azoknak szükségszerű megfogni az elejétől fogva. Persze előtte kézmosás. Dögönyözni nem szabad, de egy kis kézbevétel jót tesz a kiskutyák idegrendszerének. Nálunk idegenek nem foghatják meg amíg nincs oltása és nem viszi el a gazdi, de ezt nem sok helyen tartják be, mégis élnek a kiskutyák. De legalább ők is mossanak kezet és ne dögönyözzék.
2009. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkár már most is meglehet fogni őket. Én a cicáknál, steril gumikesztyűvel fogtam meg őket és cseréltem alattuk. Nem lett semmi bajuk.
2009. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem akarjuk megfogdosni (főleg, hogy fél éves babánk van:)), csak édesanyám kérdezte, mert nem tudta (kutya még nem született a családban:). A higiéniára mindenképp vigyáznak/vigyázunk majd; idegenek nem fogják semmiképp fogdosni.
2009. szept. 7. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de már elegem van, hogy a babára ártalmasnak hiszik a kutyákat.. -.-" A kisbabád csal ellenállóbb lesz tőle.. Semmi bajod nem lesz ha megfogod, meg a gyereknek sem ha megsimogatja. lrgfeljebb boldogabb, egészségesebb és ügyesebb lesz.
2009. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!