Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni/rendelni...

Hol tudok venni/rendelni VIGYÁZZ, A KUTYA HARAP típusú táblát? Valamilyen webshopot tudtok, ahol olcsó a szállítás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatkereskedésekben 100000000% hogy van.
2013. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bárhol!!!!!!

Nekem van is egy, ha eljössz érte ingyen neked adom!

(vagyis szó szerint az áll rajta hogy: "HARAPÓS KUTYA"

Mert ezen egy németjuhász van, nekem meg rotim van, és én meg pont olyat nem találok sehol, vagy max. valami olyan helyen ahol elkérnek érte 2-3 ezer Ft-ot.

2013. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egy pici faluban lakom, és kényelmesebb lenne a webshop. De köszi!
2013. febr. 16. 18:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Köszi a felajánlást, de nekem meg KÁJ-om van, szóval én is inkább ilyen egyedit szeretnék! De én pl. találtam fent vaterán rotist, és az azt hiszem 650Ft volt a napokban! Szóval ott nézz szét! :)
2013. febr. 16. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Bemész egy papír írószereshez viszel egy képet amit otthon megszerkesztesz és le lamináltatod. Annál egyedibb nincs. és olcsóbb se nagyon :)
2013. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is egyedi van, a képet mi szerkesztettük össze a manókról, a szöveget a neten találtam, és mindenki a csodájára jár.:)Jah, és egy plakátot csináló helyen csináltattuk, postával együtt 2000 ft-ért.

Mindjárt próbálok képet felrakni róla.:)

2013. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldj privibe mail címet és elküldöm, mert szégyen szemre nem tudom, h h kell ide képet feltölteni.:S:S:S

Jah, és nekünk 2 Kau+1 Tacsika van.:)

2013. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedvencem amikor egy mosolygós husky képe van rajta :D
2013. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!