Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vásárolt 3 hónapos németjuh...

Ma vásárolt 3 hónapos németjuhász kiskutya székletében vér, és a széklet mellett pár csepp élénk piros vér. Mi lehet vele? Állatorvoshoz vigyük?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled történne hasonló elmennél orvoshoz? Igen? ... Szerintem egyértelmű a válasz..
2013. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp állatorvos! Lehet, hogy kicsit szorulása volt és nagyon erőlködött- ilyen esetben az embereknél is megesik- de ha cseppekben jelentkezik a vér, ott nagyobb baj is lehet.
2013. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csivibaba ***** válasza:
100%

Azonnal vidd orvoshoz!!! Nem is értem, hogy ez miért kérdés...?!?!

Egyébként nem értem. Ahonnan hoztad, ott nem vették észre, hogy véreset kakil az a szerencsétlen kutya??

Írd meg mindenképpen légyszi, hogy mi lett vele!

2013. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mielőbb állatorvos,mint a többiek mondták.Tenyésztőtől vetted?Oltások rendben vannak?
2013. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyértelmű, hogy orvoshoz kell vinni! Ha normális tenyésztőtől van a kutya (bár 3 hónaposan nem hinném), akkor ez nem fordulhatott volna elő!
2013. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akár parvos is lehet,ilyenkor minden perc számíthat!
2013. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyétek orvoshoz, de azért nem kell a legrosszabbra gondolni. Az enyémet megkérdeztem a témában, mert tápváltáskor nálunk is jött némi friss vér. Azt mondta, hogy nincs jelentősége, a táp miatt van, adjak neki rizst - bár ezzel nagyon nem nyugtatott meg. Egyébként férgesség miatt is lehet.
2013. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindkét oltás be van adva s féregtelenítve is van (meg van a kiskönyv)
2013. febr. 17. 20:20
 9/9 Csivibaba ***** válasza:
Voltatok dokinál? Hogy van a kutya?
2013. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!