Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hullik a szőre, és...

Mennyire hullik a szőre, és milyen gondozást igényel egy spániel keverék kutya?

Figyelt kérdés
Szeretnék ajándékba egy keverék spániel kiskutyát (szukát), nagyon tetszik a pofijuk, de nem tudom, hogy szőrzetük mennyire kezelhető lakásban, mennyire vedlik? Akinek van ilyen kiskutyája, és elajándékozná, nyugodtan küldhet képeket.

2013. febr. 17. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek volt, nekem sosem. De azt tudom, hogy lelógó fülük van és hát abba könnyebben beleakad a bogáncs meg ilyesmik. A fülét nem árt naponta átnézni és kifésülni. :)

Ismerősöm lakásban tartotta, neki eléggé hullott de szerintem nem is fésülte eleget.

2013. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon hullik a szöre föleg amikor bundát cserél a mamának van de ők kertben tarják és nagyon hullik neki a suzöre
2013. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Spánielem van, rettenetesen hullik a szôre, pedig sokat fésülöm. A fülét sokat kell ápolni, mert minden koszt összeszed és mivel nehezen levegözik, belülröl is tisztítani kell.
2013. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Akkor ez a kutyafajta nem igazán nekem való, ha ennyire sok gondozást igényel a szőre. Jobb, ha vmi rövidebb szőrűt nézek magamnak. A spániel a jelleme miatt is tetszik, eddig nem nagyon találtam olyan kutyafajtát, ami nyugodtabb vérmérsékletű, viszonylag keveset ugat, és rövidszőrű....
2013. febr. 19. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Kistestű kutyát szeretnél mindenképp? Mert akkor átgondolom, hogy milyen kutya van, ami kicsi, rövidebb szőrű és nyugodt. :)


Amúgy én westie-ket nem látok annyit ugrabugrálni, elég nyugodtak szoktak lenni. Csak őket nyírni kell, meg lévén, hogy terrier, a szaglászást ki kell elégíteni náluk.

2013. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!