Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bepisilt, bekakilt álmában....

Bepisilt, bekakilt álmában. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

6 éves, kistestű kutyáról van szó. Egészséges, teljesen szobatiszta.

Tegnap éjszaka arra keltem, hogy az ágyam közepén ott van néhány bogyó, és egy nagy tócsa is a lepedőn.

Letakarítottam, és levittem sétálni hátha kell még neki, de csak egy kicsit pisilt.

Ez mitől lehetett? Azóta sincs semmi baja, nem pisil be, nincs hasmenése. Mert azt még megértem, ha véletlenül becsurrant, de hogy be is kakilt? :O


2013. febr. 17. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Álmában bármi előfordulhat. Nekünk is volt hogy álmában bepisilt, ilyenkor felébred rá, és meg van ilyedve hogy mi történt, megnyugtatom, feltakarítom, tudom hogy nem szándékos volt. Valószínűleg ez is véletlen volt neki, ha csak egyszeri alkalomról van szó. Ha ez folyamatosan ismétlődne akkor lehetnek gondok..tartási problémák vagy bármi más. Embereknél is előfordulhatnak balesetek. Van ez így. :)
2013. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Megijedt a kutyád kedves első és te meg megnyugtattad? Gratulálok! Pont így szokás elcseszni, bizonytalanná tenni a kutyákat...
2013. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes példa..de..mikor te gyerek voltál..kicsi, és netán bepisiltél álmodban..anyád meghurcolt érte?.. Gondolom nem.

Gondolom rosszat álmodott.. bepisilt..álmában. Felriadt ( ekkor már egyébként szobatiszta volt); majd ki ugrott a szíve, annyira riadt volt.. megnyugtattam. Bocs hogy nem szidtam le, a már így is remegő kutyát.

Nem ismersz, ne általánosíts, nincs elcseszve a kutyám.. Nem első, és nem is második kutyám..

Azóta sincs vele ilyen gondom..nem rontottam el nála semmit. Ennyi. =)

2013. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám nemrég csinált olyat, hogy ébren volt és maga sem vette észre, hogy maga alá pisilt, illetve volt egy öntudatlannak tűnő bekakilós eset is.

Én megijedtem, beszéltem a dokinkkal, aki első körben anyagforgalmi dolgokat akart kizárni: cukorbetegség (inzulinsokk), és májelégtelenség volt az első gyanú. Vér és vizelet nálunk rendben, úgyhogy egyelőre maradt a találgatás: epilepsziás kisroham okozhat ilyet, szívritmus zavar, vagy valamilyen agyi probléma. Egyelőre figyelünk,hogy jön-e más tünet.

Egy vérképet a helyedben biztos-ami biztos én csináltatnék.

2013. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sippara ***** válasza:

"Érdekes példa..de..mikor te gyerek voltál..kicsi, és netán bepisiltél álmodban..anyád meghurcolt érte?.."


Kedves harmadik, ezt felénk nem érdekes, hanem "sz@r" példának hívják. Már csak azért is, mert a kutya nem gyerek és iszonyú károkat okozhatsz vele, ha akként kezeled - elég kicsit körülnézni kiskutyás barbie fronton.

2013. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Vérképet, hasi-, és szív ultrahangot 2 évente csináltatok, úgyis nemsokára esedékes.

Remélem nincs semmi komoly a háttérben, mindenesetre nagyon fogok rá vigyázni.

2013. febr. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!