Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért haragszik a...

Bussanyi béla kérdése:

A kutyám miért haragszik a postásokra, ée főleg a ciganyokra?

Figyelt kérdés
Néha már szégyellem magam a cigány ismerős,barát elött a kutyám viselkedése miatt!

#kutya #ugat harakszik
2013. febr. 19. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ilyenek. :)
2013. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy kutya különbséget tud tenni cigány és nem cigány között. A postást még megértem, mert elég jellegzetes szerkóban vannak, na de hogy egy kutya rasszista legyen, olyat még nem hallottam. :)

Valószínűleg azt a cigány ismerősödet nem a faji hovatartozása miatt nem szereti, hanem valami tök más dolog miatt.

2013. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A hangos beszédet, intenzív gesztikulációt, esetleges erős szagot általában nem szeretik, szóval nem csak a cigányok, a hajléktalanok és a részegek sem tartoznak a kedvencek közé.
2013. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy azok hergelik pl a kerítés túloldaláról mondjuk amikor nem látod...
2013. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is utálja a cigányokat. Szerintem más a szaguk :D.
2013. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és a postás. Szerintem azért "nem szeretik" a postást a kutyák, mert mikor végigmegy az utcában az összes kutya őrjöng, házról házra terjed az ugatás, még az utca végén lévők is pontosan tudják, hogy úton van a postás, főleg mivel nagyjából ugyan abban az időben jön és mire odaér, addigra a kutya is kellően hangulatba kerül. Az csak olaj a tűzre, hogy szerencsétlen meg is kell, hogy birizgálja az ajtót.

Persze ma már sokkal több kutyát tartanak benn, kevesebb az ugatás, de még 10 éve tisztán ki lehetett venni a hangokból, mikor érkezik az újabb csekk. :)

2013. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a cigányt azért ugatja meg, mert akárhogy is mosakszik, meg tiszta(nem a koszos cigány fajta) akkor is más szaga van, mint a fehér embernek. Sokszor az embereknek is feltűnik(nekem is) hogy hiába is hogy látom, hogy igényes, érzem a szagát. Ugyan ez a négerekkel, kínaiakkal meg stb.

Más a szaguk, mint nekünk, és mivel a kutya veled él, nem pedig más etnikummal, ezért neki ha nem is kellemetlen a szaga, de lehet, hogy taszító, ingerlő.

Majd figyeld meg egyszer, hogyha egy cigány kutyájával találkozol, az téged fog megugatni, és nem nagyon fog szívesen látni, mert a te szagod eltér a számára normálistól. (és ezt most rasszizmus nélkül mondtam)

A postás meg járja a várost, emberekkel, kutyákkal találkozik, biztos, hogy simogat is egy párat, vagy kezet fog egy ismerőssel, és rajta annyi szag van, hogy ingerelheti a kutyákat.

2013. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szacsiga ***** válasza:

Az én "bírka" egyáltalán nem házörző goldenem is utálja a postást. Míg a legtöbb ember a kapunktól távolabb megy el, ő odajön, megáll, kotorászik a postaláda köröl. Ez már furcsa. Ha még rá is kiabál, vagy egyéb támagdó viselkedést mutat, akkor az csak olaj a tűzre. A többi kutyaszomszéd reakciója csak megerősíti gyanúját :)


A koszos, rossz külsejű, részeg, vagy esetleg bennem feszültséget keltő egyénekre is sanda szemmel néz :) pl. amikor egy ember követni kezdett minket az utcán és én megijedtem, akkor megmorogta, amikor mellénk ért.

2013. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:D

Postás vagyok :) És a kutyák 99%-a szeret! (Talán mert én is őket :) )

2013. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A kutya okos mert ő legalább utálja a cigányokat ebből is látszik, hogy az állatok amit meglátják az embert egyből tudják, hogy viselkedik.
2013. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!