Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy agilityző mudi, egy IPO vizsgázott dobermann, és egy terápiás kutya mellé milyen kutyafajtát ajánlotok dog dancingra?

Közepes termetű, ne túl gyakori (például ne golden vagy labi), okos könnyen tanítható, aktív fajtatiszta kutyát keresek van már tippem de több szem többet lát :)


2013. febr. 19. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a border collie-t bár elég gyakori, ha ez számít. Esetleg az ausztrál juhászkutyát, belőle kevesebbet látni.
2013. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bordert semmiképp sem szeretnék :) de azért köszi

az aussie-n már gondolkodom egy ideje :)

2013. febr. 19. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Válassz valami keveréket, olcsó, és különleges :D
2013. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen közép-schnauzered!

Nekünk törpeschnauzerünk van 2,a nagy 10 hónapos,a kicsi 4 hónapos,és nagyon okosak,könnyen idomíthatóak.

Mind a kettő pici koruk óta póráz nélkül sétál,és rögtön visszajönnek:)

Szerintem ez a fajta nagyon jó!

Ja és ha erősebb ,drótosabb szőrzetűt akarsz,akkor sóbors színűt vegyél,ha puhább szőrűt akkor fekete-ezüstöt.

Sima feketét ne vegyél,mert iszonyú makacs!!

A fehér meg ronda!

2013. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még a groenendael és a tervueren jutottak eszembe. Személyes kedvencem a groni, különleges és kevésbé elterjedt, legalábbis a környékünkön!:)
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Malinois :D igaz kezd egyre híresebb lenni de pörög és teli van energiával :) emelet okos és könnyen tanítható!
2013. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
malinoist válassz, vagy ausztrál juhászt.
2013. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerült választanod,majd írd meg,meg,hogy mire jutottál!Addig is jó keresgélést! (én még mindig a középsnacit ajánlom:D)
2013. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!