Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olyan kutyafajtát...

Milyen olyan kutyafajtát ajánlotok, ami kisebb méretű, kint tartható, és a gyerekekkel is jól kijön?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés info. Mennyit tudnátok vele foglalkozni egy nap? Mennyit vinnétek sétáltatni? Kutyasuliba mennétek-e vele? Harciasabb kutyára gondoltok, vagy idegenekhez is bújósra? Én azt javasolnám, gondoljátok át az igényeiteket és hogy mit tudnátok adni a kutyának, majd menjetek be egy menhelyre, és beszéljétek meg az ottani dolgozókkal.
2012. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a 4 éves kislányom könyörög kutyáér.ezért kellene olyan ami nem agresszív,hanem inkább játékos. kutyasuliba biztos nem vinnénk,mert arra nem lesz időnk.
2012. okt. 20. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél neki plüsskutyát,az nem drága. Ha te nem akarsz kutyát - csak a gyerek nyafogása miatt akarsz -, akkor inkább ne vegyél semmilyent. Rátok marad, mint szamárra a fül. Foglalkozni javarészt nektek kell,mert a gyereknek csak simogatni fogja. Ha nincsen rá időtök, akkor hagyjad az egészet a csudába.
2012. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyet ne vegyetek. A kutya időt igényel, sok nevelést és tanítást. Átgondoltad, mit csinálnál, ha szátrágja a cipőket, vagy feltúrja a kertet? Vagy mondjuk szökik folyton? Mert ha nem foglalkozol vele 1,5-2 órát, ezekre számíthatsz. A gyereknek SOHA nem veszünk kutyát, magadnak vehetsz, a gyerek meg foglalkozhat, játszhat vele, de ilyen feltételek mellett ne vegyetek kutyát. Vegyél egy cicát, az sokkal kevesebb törődést igényel, de pl. ha beteg, őt is el kell vinni orvoshoz.
2012. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is tudom mivel jár egy kutya ezért sem adtam be a derekamat eddig. de most már a férjem és a lányom is győzköd. Én is elmondtam neki,hogy akkor jöhet a kutya,ha ő is kiveszi a részét (mármint a férjem)
2012. okt. 20. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen van bőséges választék (sajnos). Kivisztek egy szimpi kutyust sétálni, pár napig kijártok, ismerkedtek, aztán hazaviszitek...
2012. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!