Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volna még 1 kérdésem. Hogyan...

Gino1980 kérdése:

Volna még 1 kérdésem. Hogyan erősítsem amstaffom fejét hogy nagyobb legyen. és mennyi idős kortol lehet terhelni futtatni hogy erősebb legyen? Most 8 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Gino! Milyen volt a majális? Sok volt a köcsög?
2013. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Mért még így se elég hosszú a farkad hogy amstaffod van? kell még 1-2centi?..


Hogy lehetne fejet növelni ? .. Azért én a kutyatartást komolyan iq-hoz kötném komolyan terhelni másféléves kortól.. addig sajnos várnod kell a rajoskodással..

2013. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De az ugye megvan, hogy a kutyád feje az egy koponya, ami csontból van? Ami vagy széles, vagy nem. Ott nem sok izmot találsz.


Futtatás/terhelés: legalább másfél éves koráig növésben/fejlődésben van, szóval csak óvatosan szabad terhelni. Az ízületei sérülnek, ha túlterheled.

2013. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szályba, hanem szájba! :-)
2013. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
köcsög se lehetek, de nem baj :)
2013. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Valaki írja le, hogy mi itt a beszélgetés fonala... mert a fele mintha ki lenne törölve, és így érthetetlen:S

Miért van mindenki kiakadva a kérdezőre?

Bocsi, csak kíváncsi vagyok.

2013. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerinted hogyan lehet egy kutya fejét erősíteni? És a kérdezőét?
2013. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hát, nem tudok olyan gyakorlatról, amitől nagyobb lenne a kutya feje...XD

de, valaki anno mondta, hogy attól, hogyha pl a szájával húzatnak vele, akkor az állkapcsa, és ezáltal a harapása erősebb lehet. de ezt csak hallottam, szóval nem tudom, hogy igaz-e

2013. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy az állkapcsa és harapása _erősebb_ lesz, nem lesz _nagyobb_ a feje.


Ez olyan mintha azt kérdezné a kérdező, hogy mitől lehet magasabb a marmagassága, vagy épp alacsonyabb, mit kell ahhoz csinálnia.

2013. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen, ez nem is volt kérdéses számomra, csak a beszélgetés elején vannak hiányosságok, amik mintha törölve lettek volna, és azokra lettem volna kíváncsi
2013. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!