Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaffom azt szeretne...

Pál123 kérdése:

Van egy amstaffom azt szeretnem kerdezni hogyan tudnam meg merni a sujat de nincsen othon csak a normal embereknek valo sújmerö valahogy nem tudnam?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normál mérleg máshogy mér?
2013. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg az öledbe venni és együtt álljatok a mérlegre.Aztán mérd meg magad egyedül és a kettő különbsége a kutyád súlya.
2013. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy előbb mérd meg magad, aztán vedd ölbe és úgy állj a mérlegre. Így nyilván a különbség lesz az ő súlya :) Az egyik állatorvosnál is így mértük a kutyát.
2013. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
probaltam mar igy de csak 3 kilot mutat közbe meg biztos van mar vagy kb 16 17 de ez csak tip
2013. febr. 24. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Cseréljetek elemet a mérlegben!

Fressnapfban van rendes mérleg állatoknak, ott is le tudod mérni.

2013. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután írni nem tudsz, nem lepődnék meg, ha számolni sem tudnál.

Ráállsz a mérlegre, vagy 50 kiló. Ráállsz a mérlegre a kutyával, vagy 65 kiló.

65-50= 15 Kiló.

Megkaptad a kutya súlyát. [Ez csak egy példa volt.]

2013. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jo sorry ha hibásan irtam am te sem vagy valami okos mert mar probaltam igy ozt nem mutatta ki lehet hogy azert mert magasan volt vagy nem tom de mind 1 madj meg merem valahogy
2013. febr. 24. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mutatta a méreleg mert magasan volt????? A mérleg azt mutatja ami rajta van.ha te meg a kutya rajta àllsz a mérlegen akkor a kettőtök súlyàt együttesen mutatja.te jo ég...azért egy jozan ész kellene neked.
2013. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!