Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta Yorki? kép

Szerintetek fajtiszta Yorki? kép

Figyelt kérdés

[link]


[link] bocsi hogy a másik ki írásomhoz nem sikerül képet feltöltsek...de nem értem mért kel lehülyézni.... na mindegy.. az egyik barátnöm mindig ezel vagánykodik pedig nem is fajtiszta szerintem



2013. febr. 24. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sztem nem az
2013. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez tényleg nem fajtatiszta yorkie. Édes kutya, az is biztos, hogy egyik szülője az volt, de ez a kutya egészen biztosan nem az. Ez csak egy keverék. A barátnődet átverték.
2013. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha az én barátnőm lennél, és a hátam mögött ilyen aljas módon fikáznál, ráadásul a kutyám képét nyilvánosságra hoznád, hát jól fejbe vágnálak valamivel.

Ő vagánykodik a kutyájával, Te meg kétszínű vagy. Szép páros.

Azon meg azért gondolkozz el, hogyha itt most valaki felismeri a kutyáját, akkor abból te nagyon rosszul fogsz kijönni...

2013. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is fura, hogy a barátnőjének nevezi és közben itt szapulja szegényt :D Amúgy Anna yorkija valószínűleg ugyanolyan szaporítós kis állat, mint a másik lányé. Anna kb 10-11 éves lehet amúgy és illene végre megtanulnia írni.
2013. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem pincsi keverék :) De nagyon édes, én megsimizném :D
2013. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy fajtatiszta legyen.
2013. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!