Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyát, és valószínűleg lesz is. Az előző sajnos 1,5 éve elpusztult, öreg volt már. Az a baj, hogy most 16 éves vagyok és 2 év múlva elköltözök a továbbtanulás miatt Pestre vagy külföldre, Németországba. Azon gondolkozom, mit csinálok majd akkor a kutyámmal? Szeretném magammal vinni, de mivel úgyis panelbe laknék nem lenne ott jó neki, ill. nem biztos, hogy sok időm lenne rá, de itthagyni sem bírnám, ezt előre tudom. Ti mit tennétek a helyembe?
2013. febr. 25. 00:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát.. nem tudom. Ezen rágódom én is, hogy talán mégsem kellene, de annyira vágyom rá. Valószínű, hogy külföldre mennék, mert elég speciális dupla érettségit kapunk itt a suliba, amivel egész Nyugat-Európában felvesznek szinte bárhova, és nagyon szívesen tanulnék Németországban, de ha mégsem mennék ki, akkor mindenképp Bp.-n. Bárhol is lennék, biztos, hogy lakást vennénk, nem pedig albérletben laknék, szóval ezzel nem lenne gond. Talán mégis elvihetném a kutyám. Attól félek, hogy nem lenne rá elég időm, de igazából nem tudom, mennyit kellene tanulnom. Majd még jobban átgondolom, én sem szeretném, hogy aztán rossz legyen a kutyának meg nekem is.

2013. febr. 25. 19:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Hű az nagyon jó! Én azt mondom hogy most a legfontosabb a jövőd kialakítása. Koncentrálj erre de úgyis te fogod tudni hogy mennyit kell majd tanulni stb. Talán még az lehetne egy megoldás hogyha már az új lakásodban élsz, a suli bejáratott már és érzed hogy lenne időd(a későbbiekben is) a kutyára akkor vehetnél magadhoz egy kutyust.
2013. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!