Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy jó, hogy ha a kutyámnak...

Úgy jó, hogy ha a kutyámnak Chappy-t vagy Darling-ot adok és mellé pedig vitaminokat?

Figyelt kérdés
(még másfél évig kéne így kihúzni)

2013. febr. 25. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, a vitaminokban nincs hús és ez az, ami leginkább hiányzik ezekből a tápokból + tele van színezékkel és egyéb káros anyagokkal.

Mennyit tudsz szánni egy 15 kg-os tápra?

2013. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj de 5-6 ezer ezekből egy 15 kilós zsák.

Pl. [link]


Ennyi pénzből már veszek ilyet és ez jó is:

[link]

2013. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem lesz jó. amúgy is, mire megveszed a vitaminokat amire szüksége van, addigra veszel egy olcsóbb kategóriájú, de jó minőségű tápot. én ajánlom a dog chow-t én ezzel etetek, és nem is drága annyira. ha netről rendeled ( zoofast) akkor 7000 ft körül kapsz egy 15 kilós zsákot. én most rendeltem a kutyámnak 30 kg-t, 12000 ftért, ami nem rossz egyáltalán.
2013. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nézd ez talán már megfizethető és szerintem jót tenne a kutyádnak.

2013. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az még mindig jobb, ha mondjuk a Britet "hígítod" mondjuk egy kis főtt rizzsel. A 40-42% hústartalomba talán belefér és még így is sokkal jobb mint a felsoroltak.
2013. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos orrba-szájba ezeket reklámozzák, pedig nagyon nem jó tápok. Nem tudom mekkora lesz a kutyusod, de az enyémnek Brit prémiumot vettem. Neki 8 kiló elég úgy bő 2 hónapra. És 5 ezer párszáz forint volt. :)


Ebből a fajtából van sok féle. Van fiatal kutyáknak és az is méret szerint. Felnőtt kutyáknak méret szerint és idős kutyáknak, szintén méret szerint. :)

2013. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zoey28 ***** válasza:
48%
én a helyedben nem tömném a kutyát ilyen műkajákkal! vegyél neki normális kaját(pro plan,orijen,acana...)
2013. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

/off

Utolsónak: az acana vagy az orijen kétségkívül kiváló tápok, de nyílván a kérdező nem szemétségből vesz ilyen tápot a kutyának, hanem mert a csúcskategóriát nem tudja megfizetni.

/on

Brit prémium. Egész jó táp nagyon baráti áron.

A chappyt, darlingot felejtsd el, ezeknél a házi koszt is jobb.

Mindenesetre netről rendelj, sokkal olcsóbb mint boltban!

2013. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Az Acana meg Orijen ugyanolyan műkaja.

Minden táp az.Ezen belül van jobb és rosszabb minőségű.

Az nem műkaja,ha húsfélét etet valaki.

2013. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!