Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit adjak nekik enni? A...

Most mit adjak nekik enni? A friskies-zel mi a baj? A darling milyen?

Figyelt kérdés

általában 10 kilós tápokat veszünk. Nincs pénzünk dog chow szintű tápra sem még legalább egy évi. A következő polgármesteri választásokig. Szeretnénk mindent megadni a kutyusomnak, de erre még nincs pénzünk.Anyu tanár apu pedig polgármester..a következő választáson nem indul és visszatér az autószereléshez..Addig is ajánlanátok nekem olcsóbb tápokat? illetve prémium-tápokat?


12/l



2013. febr. 3. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A britt 7000-8000ft a 15kilós.

A frisies is hasonló árban van csak az szemét..

2013. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Brit prémium adult medium tápból (prémium minőség) 6624 forint 15 kiló a Petissimon (volt Webkutya). A szállítási költsége is csak 390 ft, de ha két zsákkal megrendelsz (10 ezer bruttó rendelési összeg felett) már ingyenes a szállítás. Gyakorlatilag Friskies áron kapsz prémium tápot. Még a Dog Chow sincs vele minőségben köszönő viszonyban... Én ezt venném a helyetekben.


[link]

2013. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt inkább az lehet a gond,hogy EGYSZERRE nem tudnak kifizetni 10 kilónál többet.
2013. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mindenképpen meg kellene próbálnotok összekuporgatni a Britre, mert ebből kb. feleannyit kell adni nekik, mint a Darling és hasonló szemétből, vagyis sokkal tovább kitart. Én múlt héten rendeltem a Zoofast-tól telefonon, épp kifogyott az a fajta, amit akartam (Brit Premium Sport), de találtak nekem a raktárban egy zsákkal, ami felül ki volt szakadva, így megkaptuk jelentős kedvezménnyel, plusz még az ingyenes szállítást is elintézte az ügyintéző, pedig 8500 Ft-tól járna csak. Szóval azt javaslom, hogy hívd fel őket, készségesek, és hátha neked is tudnak kedvezményt adni valami sérült csomagolású táp után.
2013. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!