Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha az autózást jól bírják a...

Ha az autózást jól bírják a kutyáink, akkor héven/buszon sem lehet gond igaz?

Figyelt kérdés

1,5 óra volt a legtöbb autó út eddig,mert általában gyalog megyünk sok helyre csak ami tényleg messze van oda megyünk autóval pl Dunához.. :D


2 kistestű..


kutyasuliba megyünk és hévvel kb 30 percet fogunk utazni..


(Gödöllő-Cinkota)


2013. febr. 26. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
"jól bírják"- on azt értem,hogy nem hánynak,pisilnek be vagy ilyesmi,hanem szépen fekszenek nyugodtan..bár a hév egy kicsit más,mert ott több az ember az egyik kutyánk meg imád ismerkedni mert fiatal még :D
2013. febr. 26. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:
nyilván minden kutya más, de én azt vettem észre, h az enyém jobban szereti a városi tömegközlekedési eszközöket, mint a távolsági buszt, vonatot vagy akár autót. szerintem a térhez van köze. autóban, buszban, vonatkabinban kicsi a hely, a hév, metrszerelvény, villamos tágasabb terű, még ha neki nem is jut belőle több,mint az előbbieknél. az én kutyusom kicsit pánikol szűk térben, de metrón, trolin, villamoson nem. az autót is nehezen szokta meg és még mindig vannak minimál pánikreakciói, pedig ilyenkor én hátra ülök, h melllette legyek. héven még nem volt, de szerintem uaz a szabály érvényesülne.
2013. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ártana rágyakorolni a hévre. A felszállásra, a sok ember elviselésére. Teljesen más terhelés egy kutyának, mint a saját, megszokott autó.
2013. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ölben lennének és úgy szállnánk fel,meg amíg utazunk akkor is ölben lenének szóval szerintem gond nem lehet..
2013. febr. 26. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál velük héven/buszon, akkor először csak próbáljátok ki. Pl. csak egy rövidebb megállót mentek. Figyeld hogy hogy reagálnak. Ha hozzá szoknak nem lesz gond. Az miénk például az autóban, vonaton teljesen jól elvan, a buszokon nem mindegy hogy milyennel megyünk, mert a régebbi csattogós, zörgős buszokon az elején fél, utána már feloldódik. De hány, vagy rosszul lenni nem szokott.
2013. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!