Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székrekedés kérdés?

Székrekedés kérdés?

Figyelt kérdés

Tekintsünk el a kezelésétől, egy darabig nyilván hashajtóbb, könnyen emészthető dolgokat fog enni a kutyám.

De amikor épp "helyzet" van, Ti mit csináltok, hogy kellene viselkednem? Levittem a kutyám, és ott erőlködött szegény fél óráig. Ment 2 centit előre ugyanabban a pózban, és erőlködött tovább, majd még 2 centit, és így tovább. Egy nagyon hosszú idő múlva, amikor láttam, hogy ez nem fog sikerülni neki, azért el akartam indulni, csak ő még mindig próbálkozott. Ilyenkor mit kell tenni? Bevallom, én elvonszoltam, mert tényleg nem tudtam, mit csináljak (közben ugyanabban az erőlködő pózban volt szerencsétlen), de ha rajta múlt volna, egész éjjel kint maradt volna, eredmény nélkül. Szóval hogy kell ezt a szituációt feloldani? Tényleg nem arra gondolok, hogy hogy múlik el, mert most olyan kaját fogok adni neki, de a helyzet?



2013. febr. 27. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van rá gusztusod, akkor adhatsz neki egy kis beöntést, kicsi pumpával. Ne sokat, mondjuk egy deci vízet, attól függ milyen méretű a kutya. Vannak glicerines kúpok is. De ha van otthon síkosító vagy vazelin, az is jó, csökkenti a súrlódást, nyomathatsz be neki egy kicsit. Ezekből csak egy kicsi kell, nyilván.
2013. febr. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!