Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székrekedése lehet? :|

Székrekedése lehet? :|

Figyelt kérdés
Tegnap kakilt a havanese kiskutyám, de ma már küszköd vele, es nyuszit amikor probal kakilni , de mar egy nagyon kicsi kilatszik a kakijabol. egesz nap probal de nem jojn ki neki , megfogtam a hasat es nagyon kemeny volt, erezni lehetett hogy hol van benne a kakija . mit tudnek tenni, hogy kitudja kakilni?! orvoshoz kell mar vinni?:|

2012. júl. 23. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
segíts neki pl amikor nyom húzd te is a kakit tudom gusztustalan de ez a leggyorsabb segítség!
2012. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy megevett valami cérna vagy szőrszálat, és az nem engedi kijebb jönni a székletét. Tényleg az utolsóval értek egyet, próbáld meg megfogni wc papírral, és húzzad, mikor nyomja.

Nevetséges kissé, tudom, de az öcsém pont ugyanígy járt egyszer, na az sem volt fáklyásmenet, anyukám 2 napíg küszködött vele, mire kijött a cérna, meg a kaki is:)

Pár csepp étolajat nyalogattass fel vele, az meghozza az ingert is, és megkönnyíti a kakilást is.

Amennyiben meg nem sikerül, mindenképpen vidd orvoshoz.

Lehet bűzmirigy próbléma is, fáj neki, amikor ürít, és abbahagyja.

Majd írd meg, mi volt.

Üdv.

2012. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket ! felvettem egy gumikesztyűt , és elkezdtem neki húzni amikor kakilt .(mit ne mondjak majdnem elhanytam magam eleg undorito volt, meg budos) de sikerült kijönnie . mostmár van kedve játszani , és futkározik is .
2012. júl. 23. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor fogod és elviszed orvoshoz.
2012. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!