Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mikor tüzel az...

Málna01 kérdése:

Átlagosan mikor tüzel az ùjfundlandi és vannak e előjelei?

Figyelt kérdés
14 hónapos kislány kutyusunk van, még nem tüzelt egyszer sem. Gyakran sétálunk vele, járunk képzésre és nem szeretnénk, hogy bármilyen "baleset" történjen csak azért, mert mi nem vettük észre a dolgot. Elöre is köszi a válaszokat!! =D

#tüzelés #Ùjfundlandi
2013. febr. 27. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan már rég kellett volna, hogy tüzeljen. Olyan 6-10 hónapos kora körül. Előjele lehet, hogy a nemi szerve megduzzad.
2013. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam,hogy az óriástestű kutyák később tüzelnek, akkor ez most mit jelent? 6-10 hónap Nekem kicsit korainak tűnik hiszen ők amùgyis lassabban nőnek, még most kezd beállni a sùlya,magassága is. Ez nem függ össze vele?
2013. febr. 27. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
ekkora testű kutyánál elhúzódhat, nekem a nagytestű kutyám 24 hónaposan tüzelt löszőr és azóta viszont rendesen fél évente
2013. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Kicsit megnyugtattál... Mikor nem tüzelt időben, elvitted állatorvoshoz? Mi számít akkor időbennek náluk, szerinted?
2013. febr. 27. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Baleset nem történhet, ha nem hagyod felügyelet nélkül kanokkal. Ha felvevős, akkor ő is félre csapja a farkát és megáll a kannak, szóval észre fogod venni! Ha ilyen van, akor meg ott vagy mellette és nem engeded rá a kant.
2013. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Figyelek ezerrel! =D=D
2013. febr. 27. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira egyszerű....

Minden nap egy papírzsepi az ára, amit odanyomsz a fenekéhez.

2013. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én 12 hónaposan elvittem hormon vizsgálatra ahol minden rendben volt majd rá egy évre tüzelt ugye első alkalommal. Mondjuk szerintem kicsit extrém ez a 24 hónap (elég későn érő a lelkem) olyan max 18 hónaposan már illene tüzelniük.
2013. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!