Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás gazdik! Milyen aranyos...

Kutyás gazdik! Milyen aranyos dolgokat szokott csinálni a kutyátok?

Figyelt kérdés
Írjátok már azt is, hogy milyen fajta kutyusotok van! :)
2009. szept. 10. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lefekszik a fűre, húzza magát a melső lábaival, a hátsók meg csúsznak a füvön. Közben meg nyög. 8 éves mudi. A másik mudim meg csóválja a farkát de az rettentő vicces mert csak egy pici csonkkal született. :D
2009. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én pulim (szuka), ha megkérdem tőle: "Szeretsz?", akkor mindig megnyalja a száját! Mindig! :D:D
2009. szept. 10. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek amikor meglátnak édesen topognak egyhelyben ülve a mellső lábaikkal addig amig hozzájuk nem érek akkor viszont még a topogáshoz társul egy duma is elégedett dünnyögés a fülvakargatás közben:) Egyébkén két golden retriever.
2009. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) :)
2009. szept. 10. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem keverék kutyum van..

havanese,csivava és puli ^^..anyja a csivava és havanese,apja a puli...

mikor kézbe vettem,és mentem vele a medencéhez,a mancsát szorosan hozzászorította a karomhoz x)..

meg mikor gyalog kimegyünk a pékségbe,utánunk nyüszít..pedig néha maradnak még otthon..meg ha valaki dolgozni megy x)..

meg mikor az uncsitesójánál voltunk,akkor felültem a kutyaólra,ő is felugrott,és rögtön belemászott az ölembe :D

2009. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) Nekem is van még egy keverék kutyusom, (nem tudom milyen keverék, mert kóbor kutyus volt) ő mindig olyan aranyos boci szemekkel tud nézni, hogy nem tudok rá haragudni! :)
2009. szept. 11. 09:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Tacsim van és megtanítottam kacisntani, ha mondom neki hogy: Kacsints! akkor kacsint tök nagy arc.. :D amúgy szokott hemperegni, meg a hátán alszik ilyesmi vannak mókás dolgai.. :)
2009. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!