Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek onnan? Szeretem volna...

Vegyek onnan? Szeretem volna egy boxer kutyát (első kutyám lett volna) egy kutyás fórumon meg kérdeztem hogy tud e valaki egy megbízható tenyésztő.

Figyelt kérdés

Bejelentkezett egy tenyésztő akit olyan 60-an ajánlottak kb.

neki most születek kölykei és menjek le vegyek tőle 85 ezerért.

A tenyésztőknek nem kéne megkérdezniük hogy hova kerül az a kutya? Vagy hogy egyáltalán alkalmas vagyok arra adjon el nekem kutyát? Vagy ez minden hol így működik hogy mindegy kinek csak adjuk el?



2013. márc. 3. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd ki ide/de elküldheted nekem privátban is, ha van honlapja.

Ha van, nézd meg: kutyák eredményei a kiállításokon, szűrések, stb.

2013. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Quadira válasza:
Én közel két éve váltam e fajta szerelmesévé. Mára három csodálatos boxi büszke tulajdonosa vagyok. Javasolnám, hogy látogass ki egy fajtakiállításra és beszélgess el egy pár tulajdonossal, tenyésztővel. Egy a fajtával elkötelezett tenyésztő valóban felméri,hogy kis kölyök hová, milyen körülmények közé kerül és nem a pénz számít neki elsődlegesen. Nemsokára (májusban) lesz a legnagyobb boxer kiállítás az Atibox, gyere ki :).
2013. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!