Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlott a skót juhász több...

Ajánlott a skót juhász több órás sétákra, túrákra az erdőben?

Figyelt kérdés

kell neki annyi mozgás vagy inkább lustább fajta?

a közös túrázás erősíti a kötődést a kutya ember között?


2013. márc. 4. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

persze,hogy lehet vinni ilyen kirándulásokra,ezt minden kutya szereti,skót juhász meg eredetileg egész nap kinn volt terepen a nyájjal,bírja is..kell is neki...

szerintem minden közös program erősíti a köteléket a kutya és a gazdája között

2013. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hovarju ***** válasza:
100%

Igen, kell neki a mozgás. És szeret is mozogni. A kirándulásokat biztosan élvezni fogja, erősíti a kötődést.

De figyelj rá, hogy behívható legyen és ne kergessen vadat, mert kilőheti a vadász.

2013. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk imádott kirándulni :) Vittük is mindenhova. Viszont, ha nem mentünk sehova, akkor sem szedte szét a lakást.
2013. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A colliek fáradhatatlan túrázók, imádnak futni, játszani, de nem nyüzsögnek feleslegesen, otthon mindig nyugodtan viselkednek. Szóval tökéletes fajta :) Legalábbis szerintem.
2013. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én skót juhászom imád menni nagyobb terepekre, erdőkbe vagy messzebbi helyekre menni sétálgatni, túrázni. Otthon is állandóan futkos, játszik, ugrál. Nagyon energikus és élvezet vele menni sétálni:)
2013. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiváncsi34 válasza:
Nos a skót juhász valójában az egyik legjobb kutya terepen, úgyhogy szerintem nyugodtan lehet, mivel a skót juhász egyben nyugott de energikus kutya
2013. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!