Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2éves pitbul szukám,...

Van egy 2éves pitbul szukám, nem akar rongyozni, gumizni labdával sem játszik. Nem akar fogni semmitse. Még egy10kg-os súlyt sem akar elhúzni, ilyenkor"meghunyászkodik"és nem mozdul semerre, megfeszíti magát. Mit tudnák kezdeni vele hogy rongyozzon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az eszedbe se jutott, h békénhagyd? Francnak kell szegényt olyannal zaklatni, amit nem szeret.
2013. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem jól nevelted, kezelted, nem jó a kapcsolatotok, plusz a kutyát nem is érdekli ezek a dolgok lehet... Tanulj meg előbb helyesen írni, aztán tarts "pitbullt"!
2013. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a hatodik pitbullom,eddig az összes csinálta,fát,vasat,mindent fogott!! Azért írtam azt hogy"pitbul" mert sok karaktert írtam,és valahonnan elkellet venni hogy elküldje.Tanácsot kértem!NEM OKTATÁST!!!
2013. márc. 8. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ő ilyen természet, egy fajtán belül sem egyforma minden kutya. Ha már 2 éves, akkor ez változni sem igen fog már. Fogadd el így, ha egyszerűen nincs kedve játszani, akkor a fejed tetejére is állhatsz nem lesz neki öröm. Találj olyan dolgokat, amik jobban érdeklik, séta, jutalomfalattal trükkök tanulása.
2013. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Akkor te már 70 éves vagy?
2013. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
ez a két éves pit lányka egy kicsit "szerencsétlennek" tűnik nekem. sajnálom de nagyon úgy fest hogy nem volt túl jó két éve. viszont nagy butaságot írtak az előzőek. egy nagyon jó kutyasulit keress meg. tulajdonképpen olyat ahol tudnak ilyen terápiás esetekkel is foglalkozni. valamiért kifejezetten kellemetlen neki az, ami egyépként teljesen normális. (labda után szalad, huzigálja a ronygot stb) talán ezen felül egy terápiás örző védő tudna segíteni. nem tudom a megfelelő helyen majd megmondják. azt még hozzátenném hogy a súlyhúzást nem rögtön tíz kilóval kezdjük :S sőt eleinte semmi nincs is csak hogy szokja a hámot, később is csak müanyag üvegek pl. hogy szokja a zajt és így tovább. bár ezt akkora pites múlt után valószínű tudod is. illetve tudnod kellene... szóval egy megfeleleő helyen tudnak neked segíteni, "házilag" sajnos ezt már orvosolni nem fogod tudni.
2013. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Mikor tanulod már meg leírni az egyébként szót?
2013. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves utolsó sajnos mivel már évek óta külföldön tartozkodom ezért már igen pocsék lett a helyesírásom és nagyon sok szót mások által írok le mert már azt sem tudom mit hogyan írnak. ehhez hozzájön továbbá az amikor sebtében írok, illetve amikor a gombjaim kihagynak, vagy amikor automatikusan a hosszú ékezetek lemaradnak mint pl. ugy-úgy, ugyanis ebben az országban nincsenek ilyen betűk mint a magyarban így automatikusan rááll a kezem erre (kettő nyelven szoktam kommunikálni az egyik az angol a másik az itteni tehát elnézést ha már össze vissza kavarodnak bennem a helyesírások). tény, én is látom hogy néha katasztrofális amit leírok, de mivel utólagos javításra lehetőség nincs ezért marad az hogy bízva bízom abban nem a helyesírást pontozzák hanem a tartalmat. bármilyen fura, ettől még nem vagyok analfabéta (pedig tény úgy néz ki az írás alapján) pusztán csak sebtében a három nyelv nagyon össze tud sokszor kavarodni bennem. volt már rá példa hogy valakivel beszélgettem míg magyar nyelven írtam közben és akkor is borzalmas dolgok születtek mert két fele kellett koncentrálnom nem kis különbségű két nyelven. de ha te ettől jól érzed magad hogy én nem írok helyesen nyogodtan pontozz le, ha attól neked jobb lesz a lelki világod, ellenben sajnálom de azt nem ígérhetem hogy változtatni is fogok tudni a dolgon. egyéBként a legviccesebb az hogy iskolában osztályelső voltam nyelvtanból ami sajnos két másik nyelvvel megtoldva már nem lesz tökéletes. igaz az angol még annyira nem zavart be, sokkal inkább ez a másik nyelv.
2013. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjál már a pontozással! Ki nem sz*rja le a zöld kezecskét? :D


EgyéBként nem rosszindulatból írtam, csak egyszerűen mindig így írod le ezt a szót (egyéPként) és már nagyon zavart... Tévedni lehet, meg mellégépelni, én is szoktam, de folyamatosan helytelenül leírni valamit, az már nem tévedés :) És az engem nem nagyon érdekel, hogy hol élsz. Ha az anyanyelved magyar, ráadásul tanácsokat is osztogatsz, akkor illik helyesen írni...

2013. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Na és még annyi, hogy értem én, amit írsz, de attól még azt nem kellene elfelejteni, hogy a mondat elejét nagybetűvel kezdjük, a "hogy" elé vesszőt teszünk és egyéb nyalánkságok...
2013. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!