Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2éves pitbul szukám,...

Van egy 2éves pitbul szukám, nem akar rongyozni, gumizni labdával sem játszik. Nem akar fogni semmitse. Még egy10kg-os súlyt sem akar elhúzni, ilyenkor"meghunyászkodik"és nem mozdul semerre, megfeszíti magát. Mit tudnák kezdeni vele hogy rongyozzon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Se eleje, se vége az írásaidnak.
2013. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
szerintem pedig ez már rosszindulatúságról tanúskodik hogy ilyen szinten rászálsz a dologra. díjazom hogy ilyen érzékenyen reagálsz a tökéletes helyesírásra de emelett nem ártana kicsit rágyúrnod az értelmező képességedre is. ugyanis nem pusztán azon van a hagnsúly hogy én külföldön élek hanem azon hogy itt a mindennapi életemben értelemszerűen nincsen használva a magyar nyelv. sőt első 3 évemet úgy töltöttem kint hogy csak nagyon ritkán tudtam telefonon beszélni magyarul ami oda vezetett hogy szó szerint egyszerű magyar szavakat is elfeljtettem hogy egyáltalán hogyan mondják azt magyarul. amikor legelőször beültem egy internet kávézóba és neten keresztül írásban kommunikáltam bizony nem kis izzadság volt. próbálj meg ugyanis egy nem magyar betűket tartalmazó klaviatúrával helyesen írni. teljesen máshol vannak a gombok és ugye nagyon sok hiányzik is. miután ezt megszoktad akkor térj át újra a magyar klaviatúrára és akkor meg azzal próbálj meg írni helyesen. ezen felül próbáld meg "megtartani" a helyesírásod tökéletességét úgy hogy tulajdonképpen ezt a mindennapi életedben nem is használod , nem írsz, sőt beszélni is csak ritkán beszélsz magyarul. akikkel pedig mégiscsak írásban is kommunikálsz (gyorsan írsz mert sok a mondanivalód de nem fogod útolag kijavítani ha lehetőséged is van rá mert a pénzed fogy ahogy telik az időd) marhára nem azt fogják nézni hogy te mekkora ötöst érdemelsz a helyesírásodra hanem a mondataid tartalmát nézik. tehát ha te meg tudtad tartani a magyar helyesírás tökéletességét úgy hogy azt te szinte egylátalán nem használod a mindennapjaidban, sőt két teljesen más nyelven kommunikálsz akkor majd lehet nekem beszólogatni az anyanyelv helyes megtartásáról. a vesszők használatát is hiába írod nekem amikor itt pl. egyáltalán nem is használják, sőt a pontos vessző itt a kérdőjel (nem az angol nyelv). persze bonyolult dolog ez is mert azok akik megtanultak angolul azoknak a "normális" kérdőjel nem okoz fejtörést, mint ahogyan az angol betükkel leírt szavak értelmezése. de sokan még erre is nagyokat néznek hogy na akkor most te mit írtál. ezenfelül pedig bár magyar vagyok az életem mégis itt van (ez az ország tud nekem biztosítani munkát, megélhetést stb) tehát elnézést ha inkább az itteni nyelv helyességére gyúrok rá ezáltal háttérbe szorítva a magyar helyesírás tökletességét.
2013. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Hiába van mondanivalója az írásaidnak, ha alapvetően nem tudsz helyesen írni (mondatok elején nagy kezdőbetűt nem nehéz írni külföldről sem), akkor normális emberek nem fognak komolyan venni...


Te komolyan vennél egy olyan tanárt, aki alig tud beszélni? Úgy értem normálisan beszélni...

2013. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
EgyéBként tudom tagolni az írásodat, mert szorult belém annyi intelligencia és tudok olvasni is, de alapvetően egy szuszra leírsz mindent és borzasztó idegesítő... Mondjuk azon nem csodálkozom, hogy nem tették ezt még szóvá, mert sajnos nagyon sokan nem tudnak helyesen írni...
2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!