Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék az ellen hogy...

Mit tehetnék az ellen hogy nem pisiljen be a kutyám?

Figyelt kérdés
6 hónapos, és tudja hogy lennt kell pisilnie. Szétpisilt kiskorában egy csomó szőnyeget a féltett hosszúszálú szőnyeget felszedtük és elraktuk. Most újra előkerült mert ezen a héten nem volt lent egy szőnyeg sem csak a csupasz kő és a parketta. Nem pisilt be. Tegnap leraktam a szőnyeget és ma rápisilt.Mit tudnék tenni hogy ne pisiljen rá. Nem jelölget, és nincs semmi baj a falkavezérséggel sem.
2013. márc. 8. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez szerintem nevelési probléma. Mert ha "tudja, hogy lent kell pisilnie", akkor úgy is tesz. Én 8 hetesen vittem haza a pitemet 2 hét alatt szobatiszta lett, azután SOHA nem pisilt a lakásban. Pedig volt hogy 12 órát egyedül kellett hagynom, akkor is tartogatta, amíg haza nem értem, és csak kint pisilt.
2013. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szobatiszta lenne, nem pisilni be. Más az hogy szoba tiszta, és más az hogy nem bírja tartani. De egy hat hónapos kutya már tudja tartani. Tehát ő nem szoba tiszta. Az enyém 7 hónapos. Ha netalán egész nap is egyedül van (nem sűrűn) akkor sem pisil be.

Szedjétek fel az össze szőnyeget megint, takarítsátok ki, hogy ne érezze a szagot, jól takarítsatok fel, domestos-os, fertőtlenítős a vízzel, a lényeg hogy ne érezze sehol hogy ő már egyszer oda pisilt. Takarítsatok fel szinte minden nap. Vigyétek le sűrűbben, ha lent pisil akkor jutalomfalat+dícséret.

2013. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!