Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan ugat a kutyám....

Állandóan ugat a kutyám. Immár 4 és fél órája. Megállás nélkül. Mi tegyek, meddig bírja még?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vidd el egy jó kiadós sétára ahelyett hogy itt írogatsz és azt várod hogy befejezze.
2013. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kutyák elég kitartóak, vannak nagyon ugatósok is.

Ajánlom, hogy tanítsd meg neki a Csit! parancsot. Mikor ugat mind neki és ha elhallgat jutalmazd meg. Aztán várj 5 másodpercet, ha csendeben marad ismét jutalom. Ezt így szépen tovább, mígnem teljesen elhagyhatod a jutalomfalatot.

Próbáld meg jobban lefárasztani, ha nem sétáltatod ideje elkezdeni. Fizikailag és szellemileg is fáraszd le és akkor nem lesz ereje ugatni.

2013. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 és fél órát sétálok vele minden nap,és más kutyákkal is játszik.Ma elkezdtem neki tanítani az ült.Póráz nélkül sétál,rohangál,már megőrülünk tőle.De köszi
2013. márc. 8. 18:34
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Menj ki (?) hozzá játszani ahelyett hogy a gép előtt sorvadnál :33
2013. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hiába játszok vele,mikor nyitom az ajtót már ugat.
2013. márc. 8. 18:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni - most már elemlámpával - mit ugat. Lehet, hogy elrejtőzött sündisznót, patkányt, macskát stb. Ha így van, akkor nemigen fogja abbahagyni az ugatást.
2013. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak ül a teraszon és ugat.Megnéztem mit,de sehol semmi.Az utcán sincs senki.Nem tudom mi lehet.Most beengedtem de ugyanúgy ugat.
2013. márc. 8. 18:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Befejezte már?
2013. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Egészen hajnal 2-ig ugatott,aztán már elegem lett belőle.

Kiengedtem és lesben áltam az ajtó előtt,mikor ugatott ledobtam egy flakont,és azóta csend van.De ezt többször megcsináltam.Egy olyan 10 perc alatt abba is hagyta.

2013. márc. 9. 08:44
 10/15 A kérdező kommentje:
Azelőtt már szinte mindent megpróbáltam,fel is hívott a szomszéd hogy csináljak vele valamit mert nem tudnak aludni.Csak a flakonos dolog vált be.
2013. márc. 9. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!