Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha a 3,5 hónapos...

Az normális ha a 3,5 hónapos fiam keze lába szinte állandóan jár, de olyan gyorsan mint ha el akarna repülni, és képes fél óráig megállás nélkül!? Már arra gondolok, hogy hiperaktív.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja csinálja, és mosolyog közbe, de olyan ijesztő néha a " sebesség"!Olyan mintha be lenne indulva valamire.Egy nap legalább 3X van ilyen fél óránk.
2010. jan. 27. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Tornázik a Drága!

Valahogy erősítenie kell, egyhelyben fekve egész nap? Gondolj bele! Tök normális amit csinál!

2010. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennyi idos korában az enyem is ugyanezt csinálta. most 10 hónapos, egész nap meg se áll. :)
2010. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos és csinálja,főleg,ha nagyon örül valaminek.
2010. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok, megnyugodtam, akkor nem hiperaktív!
2010. jan. 27. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, most 11 hónapos, és egyáltalán nem hiperaktív, csak aktív :-)
2010. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neki tornáztatnia kell magát, hogy később tudjon fogni, kapaszkodni, mászni.

Emlékszem az enyémen mennyit nevettünk apával, mert úgy rugdosott mindig... Ezt már a pociban elkezdik ám!

2010. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"El akarna repülni" - ez aranyoooos! :) Már csak azért is mosolygok rajta tele szájjal, mert az én kisfiam is ezt csinálja és olyankor meg tudnám zabálni, olyan édes! Még be is csücsörít hozzá, jaj, imádnivaló!!! Szét tudnám puszilni azt a csöpp fejét! Apa "evickélésnek" hívja, én meg "tellegetésnek". Akkor csinálja, mikor valami nagyon felizgatta, örül neki, vagy csak valamit úgy, de úgy mondana! Cukorfalat! Én ilyenkor gurulok a nevetéstől és puszilgatom a kis tellegetős pofiját! 9 hetes baba anyukája
2010. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hiperaktivitást leghamarabb óvodáskorban lehet diagnosztizálni. vannak nagyobb mozgásigényű babák, de az teljesen normális az ő korukban.
2010. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!