Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó vagy rossz jel a kutyánál?

Ez jó vagy rossz jel a kutyánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig táppal etettük a kutyát, akkor napi kétszer volt sok kaksi. Most nemrégen átálltunk a husis-rizses-zöldséges etetésre. A kutyus néha a napi kettő alkalom helyett napi 3szor 4szer ürít de rettentő keveset még így is összesen. Ha napi négyszer is ürít összesen akkor nagyjából annyi a végeredmény mint a táp esetében egyetlen ürítés . Brit prémiumot evett előzőleg. Ez valami problémára utaló jel esetleg?
2013. márc. 8. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem baj, ha a széklete megfelelő állagú (se nem túl kemény, se nem túl híg), és nem jár fájdalommal az ürítés.


Ez az étrend alapvetően rendben van, bár nem tudom pontosan milyenek az arányok, de ez elvileg megfelelő székletet eredményez.


Az is lehet, hogy a táp mivel megdagadt a kutyusban jobban feszítette belül, és nagyobb helyet foglalt el benne ezért jött ki egyszerre, nagyobb adagokban. Most viszont csak akkor ürít, ha szükséges, kényelmesen.

Tehát ha nem látsz más problémát akkor ez nem baj.

2013. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem gond. A szervezete sokkal több dolgot használ fel, mint a tápból, így kevesebb is marad ami kijön belőle.
2013. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ma mondta nekem az állatorvos, h nem jó kizárólag csak táppal etetni.

Jó ez így, nyugi.

2013. márc. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!