Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cibau vagy naxos táp?

Cibau vagy naxos táp?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Melyiknek jobbak az összetételei? Esetleg valami más táp, hasonló, (vagy alacsonyabb) árkategóriában?


2013. márc. 9. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam mind a kettőt és mind a kettő bevált. Brit tápokkal hasonló árban és minőségben vannak. Én főleg a puppy és junior tápokat etettem, ezeket nyugodt szívvel ajánlom.
2013. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a farminával etettem -cibau tenyésztői változata- előtte meg brittel, nekünk tápok közül ez vált be a legjobban (ebben és kicsit magasabb árkategóriában). Összetétel alapján is inkább a cibaut ajánlanám.
2013. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. márc. 10. 14:21
 4/5 Norkys987 válasza:
Etettem már Joseraval és Brittel is, mindakettő jó táp, semmi baj nem volt velük csak a boxerem nem rajongott az ízükért! Most Naxos halassal etetek! Eddig elégedett vagyok vele, kutya imádja (ami ritka, nem bírja a száraz tápokat), jó a széklete! Összetételében és árában pedig kb. ugyanaz mint a Cibau.
2013. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a cibaut ismerem, nekünk nagyon bevált.
2014. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!